Uz ”Lauku sētu” raujas īsta jautrībniece Magoniņa no Ventspils

6 komentāri
Uz ”Lauku sētu” raujas īsta jautrībniece Magoniņa no Ventspils
PRIVĀTAIS ARHĪVS

”Es protu dusmas pārvērst pozitīvismā” – tā par sevi saka 40 gadus vecā auklīte Anita Ozola, kura sevi aicina dēvēt par Magoniņu. Jautrā dāma kopā ar vairākiem simtiem citu gribētāju šogad kāro uz vietu iemīļotajā realitātes šovā ”Lauku sēta”.

Magoniņa ir mamma diviem bērniem, un, kā viņa uzsver ”Lauku sētas” atlasē, kas šogad norisinājās tiešsaistē, viņas meistarstiķis ir jokošana, un sieviete cer, ka šī iemesla dēļ itin labi iederēsies šovā.

Par savu motivāciju dalībai spēlē viņa saka: ”Lai varētu palīdzēt cilvēkiem ziedot naudu ”Kristīgajā klaunā”. Man tas ir sirdsdarbs. Man patīk aprūpēt vecus cilvēkus, es esmu auklīte. Tāpat es varētu visiem palīdzēt.”

Balvu Gunārs nepadodas – slavenais līgavu mednieks savu īsto un vienīgo cer satikt ”Lauku sētā”

Magoniņa patlaban dzīvo Rīgā, bet sevi uzskata par ventspilnieci. ”Man patīk lauki, un es vienmēr esmu bijusi lauku strādniece. Savai vecmāmiņai esmu daudz palīdzējusi,” saka Magoniņa.

Viņa neslēpj arī mīlestību uz lauku darbiem: ”Super, ideāli, viss man padodas, sākot ar siena grābšanu un beidzot ar govs slaukšanu.”

Tāpat viņa atzīst, ka iznešanās ”Lauku sētā” viņai labi padotos. ”Esmu sabiedriska dvēsele, kā saka daudzi draugi, un viņiem ļoti patīk, kā es sevi pasniedzu, tikai no labākās puses.”

Šova pretendente palepojas, ka reiz bijusi lauku virtuves šefpavāre zemessardzē, līdz ar ko viņu arī dzīve ekstrēmos apstākļos nebiedē.

”Es vienmēr esmu bijusi pozitīva, neesmu nekad nokārusi galvu. Man patīk jautrība, man nepatīk dusmas, es tās uzreiz varu pārvērst jautrībā. Man nekas nesagādā grūtības,” sevi raksturo Magoniņa.

”Lauku sētas” jaunajai sezonai tika aicināti pieteikties sagaida īsti izdzīvotāji. ”Galvenais ir pozitīva un loģiska domāšana, tad var izdzīvot,” saka Magoniņa, kurai par grūtu nebūtu arī dzīve mežā.

To, vai Magoniņai tiks dota iespēja savas spējas pierādīt ”Lauku sētā”, skatītāji uzzinās rudenī.

Jau ziņots, ka šī būs televīzijas šova ”Lauku sēta” astotā sezona, un tās laikā dalībnieki piedzīvos izaicinošu, darbu pilnu vasaru kādā lauku sētā, cīnoties par naudas balvu līdz 10 000 eiro no ”Banknote”.

6 komentāri