Uz ”Lauku sētu” ar supergrupas ”Tranzīts” svētību! Sezonas pieprasītākā daiļava – stratēģe Dana

Zane Baranovska

Autors: Zane Baranovska

''Skaties Izklaide'' redaktore

16 komentāri
Uz ”Lauku sētu” ar supergrupas ”Tranzīts” svētību! Sezonas pieprasītākā daiļava – stratēģe Dana
ĢIRTS OZOLIŅŠ, F64

Viena no intriģējošākajām meitenēm ”Lauku sētā” šobrīd ir Dana Gulbe. Dana ir vienīgā no dāmām, kuru savā kompānijā uzņēmis rupjo zēnu ”lieliskais četrinieks”, un mēļo, ka vairāki šova zēni jau met acis uz tumšmataino daiļavu. Dana atklāj Skaties.lv – ieradusies spēlē ar supergrupas ”Tranzīts” svētību, viņa ir gatava arī mīlas piedzīvojumiem. Un, lai arī visi Danu uzskata par draudzeni, viņai prātā, iespējams, viltīgākā stratēģija spēles vēsturē.

Spēle starp trim koalīcijām

‘’Es šeit esmu tā, kas ir iefiltrējusies visur. Es tās intrigas nevērpju, bet kaut kā pamanos būt to intrigu epicentrā. Spēlēju starp divām, pat trim koalīcijām, bet pret mani neviens nebalso, jo visi zina – būs slikti,’’ savu lomu ‘’Lauku sētā’’ atklāj Dana.

Ieradusies uz ‘’Lauku sētas’’ atlasi, Dana neslēpa, ka ir brīva meitene un šovā viņu savaldzināt varētu puisis ar sešpaku – vienalga, vai runa par vēdera presi vai miestiņa bundžu komplektu. Diemžēl, izvērtējusi potenciālos kandidātus, daiļava ir mazliet vīlusies.

‘’Nē, te tāda vīrieša, uz kādu cerēju, diemžēl nav. Te ir puiši, kuriem iekšā vēdera sešpakā jau ir alus muciņa,’’ smejas Dana.

Tas gan neattur puišus – Dana kļuvusi par pieprasītāko meiteni ‘’Lauku sētā’’, kuru vienīgo no dāmām respektē un savā kompānijā uzņēmuši tā dēvētie ‘’četri rupekļi’’. Protams, tur uzvirmo arī kaislības.

Par Danu aizkadrā cīnās jau pulciņš pielūdzēju

‘’Šarmantais jau mēģināja vakar kaut ko ņemties, vilka mani aiz rokas istabā – ‘’nāc, ejam’’. Es kliedzu, ka uzrīdīšu viņam Viljamu. Šarmantais neticēja, turpināja mani vilkt, un atskrēja Viljams ar mačeti,’’ trauksmainus notikumus atceras Dana. Un ne viņš vienīgais uz Danu cierē.

‘’Šorīt, braucot laivā, savukārt Agnis jau lika rokas apkārt un, laimējis iespēju dabūt kādu dāvanu no vietējā veikala, viņš sagādāja man kolu, zinot, ka man garšo. Esmu tā viltīgi iefiltrējusies,’’ to, kā tin zēnus ap pirkstu, atklāj Dana.

Viņa neslēpj, ka ar ‘’Lauku sētas’’ puišiem īsti neko veidot nekārojas, taču spriež, ka pēc spēles ar pielūdzējiem problēmām būt nevajadzētu.

‘’Pēc ‘’Lauku sētas’’ mani atpazīs, rakstīs, aicinās. Pēc tam!’’ smejas Dana.

Uz ”Lauku sētu” ar ”Tranzīta” svētību

Pirms ierašanās ‘’Lauku sētā’’ Danas dzīves galvenā kaislība bija došanās līdzi pa koncertiem pašmāju supergrupai ‘’Tranzīts”.

‘’Es esmu tāds fans – fotogrāfs. Es esmu bijusi uz gandrīz visiem ‘’Tranzīta’’ koncertiem pēdējo trīs gadu laikā. Rupji rēķinot, sanāk vairāk kā 100 koncerti.

Pat uz koncertu Anglijā aizbraucām. Mēs viņiem neteicām, ka būsim, uztaisījām pārsteigumu, bet interesantākais ir tas, ka uz turieni bijām tajā pašā lidmašīnā.

Sēdējām kapucēm, noliektām galvām,” piedzīvojumu atceras Dana. ”Tranzīts” tur īkšķus par Danu arī ”Lauku sētā” – meitene zina stāstīt, ka grupas līderim šis esot ļoti iecienīts šovs.

”Pateicu ‘’Tranzītam’’, ka būšu ‘’Lauku sētā’’, un viņi teica, ka noteikti sekos līdzi, novēlēja veiksmi.

”Tranzīts’’ ir labākā grupa pasaulē. Zinu no galvas vārdus visām viņu dziesmām,” var palepoties Dana.

Atbalstītāju lokā arī Latvijas florbola savienība

Vienīgos ‘’Tranzīta’’ šovus, ko Dana palaidusi garām, viņa izlaidusi florbola dēļ. ‘’Es spēlēju sieviešu virslīgā Ķekavas ‘’Bulldogs’’ komandā. Virslīgā spēlēju 2 gadus, bet florbolu kopā jau gadus 10.

Latvijas florbola savienība jau ielika bildi, mani atbalstot, kad ierados uz ‘’Lauku sētas’’ atlasi.

Komandas biedrus jau brīdināju, ka ilgāku laiku nebūšu uz treniņiem, jo strādāšu ‘’Lauku sētā’’,’’ smejas Dana. Atbalstītāju viņai nudien netrūkst un visi brīdinājuši – lai ātrāk par finālu mājās nerādās.

Arī pašas Danas mērķis – fināla piecinieks. Tālāk jau būšot veiksmes spēle.

‘’Lielākie konkurenti varētu būt Viljams, kurš saprot visu un dara visu, Agnis, kurš ir lielisks celtnieks. Jurčiku par konkurentu neuzskatu, jo viņš vairāk ņemas ar Sintiju, nekā strādā,’’ tā Dana, kura neslēpj, ka vairāk ‘’sapasot’’ ar puišiem, ne meitenēm.

‘’Man bail, ka viņi neuzzina, ka spēlēju pa divām koalīcijām. Uz čaklākā statusu te nepretendēju, bet arī sliņķe neesmu. Man ir ļoti viltīga stratēģija,’’ sarunas izskaņā pačukst Dana.

16 komentāri

Aktuālie Lauku sēta video

“Lauku sētā” kā viesstrādnieks ierodas Markus Riva

Radīta “Lauku sētas” himna – noklausies!

“Ķēķa runas”: kas Maijai sakāms, “Lauku sētu” pametot?

“Esmu lepna par sevi.” Saruna ar Ilutu, “Lauku sētu” pametot

“Lauku sētā” atkal zog

“Ķēķa runas”: Ivars jūsmo par iespēju atkailināties TV kameru priekšā

Video: Ivariņš “Lauku sētu” pamet ar jestru danci

Balvu Gunāra pēdējais uznāciens TV šovā: kolorītais kungs ierodas “Lauku sētā”

“Viss melns un put.” “Lauku sētā” pienācis laiks līdz šim netīrākajam darbam

"Lauku sētā" pēc izbalsošanas komandā paliek tikai viens vīrietis

Steiga un neuzmanība Ivaram liedz cīņu “Lauku sētas” finālā

"Ķēķa runas": Raivis atklāj, kam novēl uzvaru "Lauku sētā"