Uz jauno ‘’Lauku sētu’’ pošas arī šova leģenda Ingūna

5 komentāri
Uz jauno ‘’Lauku sētu’’ pošas arī šova leģenda Ingūna
SKATIES

Izsludināta pieteikšanās ”Lauku sētas” jaunajai sezonai, un šī iespēja ieinteresējusi arī spēles iepriekšējo gadu dalībniekus. Jaunajai sezonai pieteikusies arī leģendārā Ingūna Stapāne! Vai viņai ir izredzes?

Ingūna sarunā ar Skaties.lv atklāj, ka skatījusies pēdējo ‘’Lauku sētas’’ sezonu, un, lai arī Aigaru un Normundu vērtē kā spēcīgus zēnus, jau uzreiz varējusi pateikt – viņi finālā nav gudri nospēlējuši!

‘’Tas, ka abi nepareizi kurināja ugunskuru, bija acīmredzams. Vajadzēja taču pionieru ugunskuru, lai virve uzreiz pārdeg!

Abi puiši man patika, bet vispār jau ‘’Lauku sēta’’ vairs nav tas,’’ sarunā ar Skaties.lv spriež Ingūna.

Un viņa gatava atkal ienest spēlē jaunas vēsmas, lai atgrieztu tajā pirmo sezonu spozmi!

‘’Jau pirms gadiem diviem man bija vēlme pieteikties ‘’Lauku sētā’’, bet tad biju Anglijā – nevarēju. Bet ja šovasar atkal būs filmēšana – es piedalos – paprovēšu vēl!’’ entuziasma pilna ir Ingūna.

Piesakies jaunajai ”Lauku sētas” sezonai arī tu! Piesakies TE!

Viņa prāto, ka īsta sapņu sezona būtu tad, ja spēles veidotājiem izdotos pierunāt atgriezties un nofilmēties spēlē arī Violetu Stepanovu.

‘’Tad gan es kaut ar pliku pe** skrietu, ja kopā ar Violetu. Visam kam esmu gatava – gribas tā kārtīgi sūdos iegrābties! Un ja vēl mazliet ”iešauj”, kādas tik idejas galvā nenāk.

Un vispār – lai Violeta te nestāsta, ka nedzer. Redzēju viņu Aizkrauklē. Varbūt tievāka ir, bet piena kannas tādas pašas,’’ smej Ingūna.

Kurš šobrīd ir Ingūnas mīļotais vīrietis? Par viņas attiecībām lasi TE!

Kā sarunā ar Skaties.lv atklāj šova veidotāja Indra Miziša, Ingūna un citi bijušie dalībnieki ir laipni aicināti pieteikties, taču vērtēti viņi tiks tāpat kā potenciālie jaunie censoņi.

”Uzaicināsim uz atlasēm, un tur viņiem būs jāsacenšas par vietu spēlē tāpat kā visiem pārējiem,” atklāj Miziša.