Uhh, kas par torsu! EKSKLUZĪVI: ”Lauku sētas” Matīss atkailinās kameru priekšā

8 komentāri
Uhh, kas par torsu! EKSKLUZĪVI:  ”Lauku sētas” Matīss atkailinās kameru priekšā
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Ventspilnieks Matīss Gredzens ”Lauku sētas” skatītāju sirdis iekarojis ar saviem pikantajiem jociņiem – puisim tīk pavilkt kolēģus uz zoba par ”joksēšanos” un ”rokdarbiem”. Skaties.lv satika Matīsu ”Mežkalpu” saimniecībā, kur puisis nodemonstrēja, ka ir ne vien runātājs, bet arī darītājs – Matīsam nav problēmu kameru priekšā sarīkot pikantu šovu.

Ja jārunā par pikantām tēmām, Matīss ir galvenais jokotājs ”Lauku sētā”. Puisis labprāt pavelk kolēģus uz zoba par ”joksēšanos” un uzjautrinās par puišu vakara ”rokadarbiem”.

Pats Matīss šovā ”joksēties” neplāno – viņš ir aizņemts puisis. Taču pakārdināt skatītājas viņam nav problēmu – puisis ar prieku atrāda Skaties.lv fotogrāfam savu labi trenēto torsu, sarīkojot turpat pie pašu uzceltās tualetes viegli pikantu sesiju.

Matīsa labi trenētā auguma noslēpums ir cītīga sportošana. Puisis trenējas basketbolā amatieru līmenī, brīvajā laikā dodas uz sporta zāli, kā arī spēlē pludmales volejbolu. Viņš uzskata, ka ķermenis ir katru dienu jānodarbina, lai tas nekļūtu slinks.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl