Tusējis ar Stifleru un Aiju Dembovsku! ”Lauku sētu” satricināt gatavs ballīšu zvērs no Jaunkalsnavas

Zane Baranovska

Autors: Zane Baranovska

''Skaties Izklaide'' redaktore

6 komentāri
Tusējis ar Stifleru un Aiju Dembovsku! ”Lauku sētu” satricināt gatavs ballīšu zvērs no Jaunkalsnavas
SKATIES / PRIVĀTAIS ARHĪVS

Starp ”Lauku sētas” 12 zēniem vismaz vienam jau ir tīri labas zināšanas par to, kas un kā notiek šajā šovā. Tas ir 24 gadus vecais Agnis Kaļva no Jaunkalsnavas, kuru ”Lauku sētas” gudrībās izglītojis pats Latvijas Stiflers. Savulaik abiem izvērtusies visai vētraina atpūta, kas beigusies ar aizdegšanos vārda tiešākajā nozīmē.

To, ka ir labos draugos ar Latvijas Stifleru un pazīst skandalozo Dembovsku, Agnis kā vienu no saviem trumpjiem steidza izcelt jau šova atlasē.

Kā Skaties.lv atklāj Agnis, viņš kopā ar Stifleru svinējis Stiflera panākumus ”Lauku sētas” iepriekšējā sezonā un nu cer svinēt pats savējos.

Stiflera ballītē grādīgā dzira plūdusi straumēm, un vienubrīd tik ļoti gribējies apsēsties, ka leģendārais Stiflers pagrābis no ugunskura degošu baļķi, lai noliktu zem dupša kā soliņu.

Agnis esot vēl trakāks puisis. ”Esmu gatavs uz jebko, lai tikai ”Lauku sētā” būtu jautrība! Gribu izdarīt kaut ko tādu, ko neviens ”Lauku sētā” vēl nav darījis!” paziņo Agnis.

Un viņš izspriedis, ka ”Lauku sētā” vēl nav redzētas geju mīlas intrigas – tad nu šosezon lai iet! Nē, Agnis nekādā ziņā neesot homoseksuāls, bet, ja sētā 12 puiši un jautrību vajag – kāpēc ne?

Agņa dzīve pirms šova ritējusi Jaunkalsnavas pusē. ”Es šobrīd veltu laiku pats sev. Sportoju, ik pa laikam piepelnos kādā haltūrā,” dzīvi viegli tver Agnis.

Patīk zāģēt un malku skaldīt. Ko saimniece liks darīt, to arī darīs, ja kaut ko nemācēs, tad uzreiz tā arī pateiks. Par saviem spēkiem ir ļoti pārliecināts, un tāpēc arī ”Lauku sētā” ir ieradies.

Lai arī Agnis ir īsts ballīšu zvērs, viņam rūp arī kārtība un kolēģu higiēna.

”Skaidrs ir tas, ka visi dzīvosim vienā istabā, tāpēc svarīgi ir, lai visi ievērotu elementāru higiēnu, jo pavisam negribētos gulēt kopā ar kādu, kurš nelāgi ož,” tā Agnis, kuram pēc vārda kabatā nudien nav jāmeklē.

Skaties.lv var pačukstēt, ka puisim jau pirmajās darba dienā izdosies pamatīgi pārbiedēt šova kolēģus. Kas notiks?

”Lauku sēta” TV ekrānos no 20. februāra, taču, ja gribi to skatīties jau tagad, spied TE!

6 komentāri