”Tur nebija nekādas pašapmierināšanās!” Dembovska atklāti par ”seksa skandālu” vannā

44 komentāri
”Tur nebija nekādas pašapmierināšanās!” Dembovska atklāti par ”seksa skandālu” vannā
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Aijas Dembovskas dzīve bez piedzīvojumiem, šķiet, būtu kā kliņģeris bez cauruma – nedēļa viņai sākusies uz pikanta skandāla nots. Zvaigzne vēlējusies iepriecināt ”Facebook” pieaugušo grupu ar jautru video, kurā viņa redzama vannā, taču internetā momentā sākušās runas, ka meitene tiešraidē apmierinājusi kāda fana seksuālos instinktus. Aija un viņas atbalstītāji vērsās pie Skaties.lv, lai atklātu, kas patiesībā noticis.

”Es pieņēmu izaicinājumu tiešraidē ieiet vannā, sekojot pēdējā laika aktualitātēm šovbiznesā. Tiešraide notika ”Facebook” grupā 18+.

Tās laikā čatā runāju ar Nauri – savu klasesbiedru. Puisim klēpī bija dators, bet tiešraidē bija salīdušas, kā mēs tos saucam ”žurkas”, un uztaisīja skrīnus, paziņojot, ka puisis tiešraidē apmierinās. Un šie skrīni momentā izplatījušies pa internetu,” Skaties.lv skaidro Aija.

Nožēlojamas algas, slikti darba apstākļi, astronomiskas īres un cigarešu cenas! Dembovska par latviešu dzīvi Lielbritānijā ”Brexit” ietekmē

Viņa uzsver, ka nekā nekorekta video nav bijis – kamēr neķītrajiem ”žurku” prātiem licies, ka Nauris sarunas laikā aiztiek savu vīrietību, patiesībā zēns vienkārši izmantojis datoru, kas nolikts klēpī. Arī Aija visu video laiku bijusi peldkostīmā un neko nav pazibinājusi.

Ar Skaties.lv sazinājās arī pats Nauris.  ”Varbūt esat ”Facebook” redzējusi to memi ar Aijas live vannā un čali, kurš it kā pašapmierinās.

Nu, redz, esmu tas čalis. Sen tāds kauns nav bijis, cilvēki internetā ir tik debili. No rīta, paņemot telefonu, biju vienkārši šokā. Visi draugi, radinieki jau to ir redzējuši. Long story short- kāds gudrītis no stundu gara live atrada īsto brīdi, kad uzņemt screenshotu ārpus konteksta un pierakstīja jēlu komentāru.

Visi kā viens “repostoj”a to visās grupās pēc kārtas un tā tālāk. Tas ir vienkārši vāks. Kā var šeirot visu pēc kārtas, nemaz nepaskatoties?” pie interneta lietotājiem, kuri tīksminās par tajā pieejamajām drazām, neiedziļinoties kontekstā, vēršas Nauris.

Puisis uzsver, ka ir noguris draugiem, ģimenei un kolēģiem skaidrot, ka nekādām neķītrām darbībām tiešraidē ar Aiju nav ļāvies.

”Tie visi ir vienkārši lieli meli. I to daudzi vēl netic. Drausmīgi stulbi.. Es tik stulbi neesmu juties vēl nekad. Live bija stundu garš, bija ap 30 skatītājiem, kuri redzēja visu kā bija,” uzsver Nauris, piebilstot, ka pats apzinās, ka ”ieberzies”, tiešraidē pļāpādams ar Aiju vannā, taču nav varējis pat iedomāties, cik aptaurēta ir daļa interneta lietotāju.

Arī Aija apliecina, ka starp abiem nekas nav bijis un nebūs – ne virtuāli, ne kā citādi.

”Nauris ir mans klasesbiedrs no 7. klases. Starp mums ir sirsnīga draudzība, un tā tā vienmēr arī paliks. Viņš dzīvo Vācijā, es Anglijā. Tā bija vienkārši jauka saruna, ko ”žurkas” pārvērtušas neglītā pārpratumā,” tā Aija.

To, ka Aija un Nauris runā taisnību, apliecināt metušies arī neskaitāmi ļaudis, kuri skatījušies tiešraidi ar Aiju vainā un pārliecinājušies – nekā nepiedienīga tur nav bijis, un neviens tiešraidē nav veicis nekādas seksuālas darbības.

Aiju un Nauri aizstāv arī populārais blogeris Riepu Austris. Viņš uzskata par savu pienākumu aizstāvēt šovbiznesa kolēģi, ja meitene pati vairs nespēj cīnīties ar skauģiem internetā.

”Lai cilvēki beidz izplatīt pretīgus apmelojošus meimus parAiju no vannas live! Riebjas, ka ir tādi sekli cilvēki, kuri nespēj paši pieteikties normālam TV projektam, bet nodarbojas ar tādiem debilismiem. Pats esmu saskāries ar ”dīvānā pirdēju” komentāriem, meimiem, melīgu informāciju sociālajā vidē.

Vispār visa publiskā dzīve, ja esi kaut nedaudz atpazīstams, ir ļoti netīra. Un pilna ar skauğiem. Diemžēl,” uzsver Riepu Austris.