”Tu mani d***t sūtīsi?” Lamuvārdi, grūstīšanās un kliedzieni ”Lauku sētā”: pamatīgi saplūcas Eva un Aija Dembovska

24 komentāri

”Lauku sētas” fani noteikti atceras, cik sulīgi spēles trešajā sezonā lamājās daiļā Violeta. Piektās sezonas trešajā sērijā šovā atkal no dāmu mutītēm  skanēs rupjības – pamatīgi saplūksies Aija un Eva.

Kad šovā, kurā pirmo vijoli pagaidām spēlē Aija, kā negaidīts pārsteigums ieradās pagājušās sezonas skandāliste Eva Savicka, skatītājiem jau bija aizdomas – divas līderes zem viena jumta nesadzīvos. Tā arī noticis.

Starp Evu un Aiju jau uzreiz radīsies spriedze – Eva atteiksies ēst Aijas gatavoto ēdienu, jo atradīs tajā skaistules tumšos matus.

Kopā veicot nedēļas darbu, mūrējot akmens dārzu, abas pamatīgi saplūksies.  Eva metīsies Aijai virsū, sagrābjot meiteni aiz rokas.

Vai atceries, kā šovā lamājās Violeta? Noskaties TE!

Strīds pāraugs lamuvārdos, un liksies, ka dāmas pat gatavas izvicināt dūres.

Kā šī ecēšanās beigsies? Vai dāmas patiešām metīsies viena otrai virsū?

Skaties ”Lauku sētu” jau šovakar 21.15 LNT!

Aija neiztur spriedzi un pamet lauku sētu! Lasi TE!

Doties uz filmu sadaļu

TOP komentāri

 • hmm
  +42 +39 -3

  hmm

  Bet vai pamanījāt, ka Aija, lai kāda būtu, konflikta situācijā reaģē krietni adekvātāk? Tā ir Eva, kura rausta viņu, lamājas kā tāds neizglītots vecis un histēriski brēc. Lai arī kāda Aija būtu, šajā konfliktā viņas kultūras līmenis ir krietni augstāks.
 • Lola
  +29 +28 -1

  Lola

  nu ko uzklupusi visi tam jaunajam skukim,taa 38-dagiigaa jau nav nemaz gudraaka savaa vecumaa,saukaajaas lamaajaas,vispaar neprot normaali runaat,speciali censaas to Aiju izprovoceet,lai tik peectam vareetu aprunaat un visaadi izkengaat,Aijai vajadzeeja labaak iet maaciities nevis pa taadiem soviem mulki teelot.
 • kastrolis
  +20 +20 0

  kastrolis

  Pretīgi skatīties.Tā Aija ir tāda kāda viņa ir,bet vai tas dod tiesības citiem viņu apsmiet? Tagad visi uzbrukuši viņai,bet tā Eva ne par matu nav labāka,ja ne rupjāka un sliktāka un vai nebūs nākamā,kas visiem kritīs uz nerviem? Nepatīkami skatīties uz vīriešiem,kuri aprunā,apsmej meiteni,tā vietā lai vīrišķīgi pateiktu citiem-varbūt nevajag tā izturēties?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl