Treileris seksam un kandžas ieraušana ”pa kluso”. Gustavs un Ainārs atklāj faniem ”Lauku sētas” aizkulišu noslēpumus

5 komentāri
Treileris seksam un kandžas ieraušana ”pa kluso”. Gustavs un Ainārs atklāj faniem ”Lauku sētas” aizkulišu noslēpumus
PRVĀTAIS ARHĪVS

Visu ”Lauku sētas” laiku notikumiem aktīvi sekoja jūtūberi ”NeTikLabi”, kuri savā kanālā piedāvāja alternatīvu redzējumu par spēlē notiekošo, izsakot jautrus komentārus un analizējot ekrānā redzamo. Pēc spēles ”Lauku sētas” dalībnieki Gustavs un Ainārs devās ciemos pie jūtūberiem, lai no sirds izrunātos par spēlē notikušo.

”Mēs ar Smukulīti (”Lauku sētas” Gustavs) bijām ciemos pie jūtūberiem ”NeTikLabi”, kas ļoti jautrā manierē komentē ”Lauku sētu”, pieduras un tā tālāk.

Izrunājam daudz ko no aizkulisēm, kādas mums bija saspīlētas attiecības šovā un kā kļuvām sakarīgi draugi īstajā dzīvē un daudz ko citu par tur piedzīvoto,” sarunā ar Skaties.lv atklāj Ainārs Jānis Pauls.

Kā puišiem atklājuši jūtūberi, viņi ir kvēli ”Lauku sētas” fani. Jūtūberi steidza noskaidrot, vai paši ”Lauku sētas” dalībnieki kaut reizi pasmējušies, vērojot viņu versijas par spēli, un Gustavs un Ainārs nekavējoties apliecina – bijis labi!

Noskaties! Alternatīvās ”Lauku sētas” sērijas ”NeTikLabi” izpildījumā TE!

Ainārs un Gustavs jūtūberiem atklāj amizantākās spēles detaļas – gan to, cik pirdienu naktī atskanējuši ”Lauku sētas” guļamistabā, gan kā uzdevuši Eglītes saldo ēdienu par savu un izpelnījušies par to uzslavas, gan kā filmēšanas laukumā bijis sagatavots nomaļāks treileris ar prezervatīviem, gan kā pa kluso dzēruši saimniecībā atklātu kandžu.