Trakā sieviete! Šovu zvaigzne Violeta ar 100 eiro kabatā pēkšņi pamet Latviju

34 komentāri
Trakā sieviete! Šovu zvaigzne Violeta ar 100 eiro kabatā pēkšņi pamet Latviju
Privātais arhīvs

Par Latvijas realitātes šovu veterāni dēvētā Violeta Stepanova 21. septembrī nopirkusi vienvirziena biļeti uz Dāniju, lai jau 23. septembrī sēstos lidmašīnā un dotos labākas dzīves meklējumos. Viņai kabatā vien 100 eiro un nav ne mazākās nojausmas, kas sagaidīs priekšā.

“Pēkšņi sapratu, ka kaut kas dzīvē jāpamaina. Negribu vairs būt atkarīga no sava “veča”. Man sākumā piedāvāja uz Holandi braukt un strādāt par metinātāju, bet es atteicos.

Gribu dzīvi saistīt ar skaistumkopšanu. Izlēmu par labu Dānijai, jo, tur strādājot, varēšu iekrāt naudu mācībām. Bet šeit Latvijā sakrāt ir grūti. Un es negribu izdzīvot, es gribu dzīvot!” sarunā ar Skaties.lv īsi pirms aizbraukšanas ziņo Violeta.

Foto: daiļā Violeta


Viņa atklāj, ka līdzi ņem vien 100 eiro un paredz, ka šis kapitāls beigsies ļoti ātri. Tiesa, skaidrības par to, kur Dānijā strādās, Violetai vēl nav.

“Kad pirmais kapitāls beigsies, iešu strādāt. Kur? Tad jau manīs, kas mani pieņems darbā. Varbūt palikšu Dānijā uz ilgāku laiku, varbūt uz gadu, redzēsim, kā tur iet. Jūs jau ziniet, ka esmu traka,” ar smaidu nezināmajā metas atraktīvā meitene.

Smukā blondīne, kuru Latvija iepazinusi tādos šovos kā Cīnītājs, TV zvaigzne un Lauku sēta, uzsver, ka viņas aizbraukšana nenozīmē to, ka zilā ekrāna laiks viņas dzīvē ir pagājis. Violeta pieļauj, ka gadījumā, ja paveiksies, viņa varētu pieteikties kādā dāņu šovā kā pieredzējusi zvaigzne no Latvijas.

Foto: Violetas gaitas TV šovos

34 komentāri