”To, ka Ingars ir gejs, ”Lauku sētā” zinājām jau no paša sākuma.” Šova kolēģu stāsts.

Pievienot komentāru
”To, ka Ingars ir gejs, ”Lauku sētā” zinājām jau no paša sākuma.” Šova kolēģu stāsts.
TOMS NORDE, SKATIES

Plašu ažiotāžu sacēlis ”Lauku sētas” dalībnieka Ingara Babčuka paziņojums par to, ka viņš ir gejs, jo īpaši tāpēc, ka puisis pēc šova publiski stāstījis, ka ir attiecībās ar  citu spēles dalībnieci Zani. Kā Skaties.lv atklāj dalībnieki, kuri kopā ar Ingaru startēja spēlē, puisis no citiem dalībniekiem ne mirkli nav slēpis savu orientāciju, un neviens viņu par to šovā nav nosodījis.

”To, ka Ingars ir gejs, zināju jau no paša sākuma. Zināju es un vēl vairāki šova dalībnieki,” Skaties.lv atklāj Aija Dembovska.

Nē, neesot bijis tā, ka puisis ierodas šovā ar paziņojumu, ka ir homoseksuāls.

”Viņš to tā baigi neafišēja, bet arī īpaši neslēpa. Paši ātri vien sapratām, ka viņš ir gejs, un viņš to nenoliedza.

Kā saka – cilvēks no savas būtības aizbēgt nevar. Viss viņa ģērbšanās stils uz to norādīja, nodeva arī tas, ka somas bija pilnas krēmu un skaistuma lietiņu. Un viņš nevienam nenoliedza, ka tā arī ir,” stāsta Aija.

Kā atklāj Aija, par Ingara orientāciju zinājuši teju visi ”Lauku sētas” dalībnieki, viņasprāt, tas bijis zināms arī saimniekiem. Tas nekādi neesot mainījis neviena dalībnieka attieksmi pret puisi. Komandas darbos viņam bijis jāstrādā tāpat kā citiem zēniem, un vērtēts tikai viņa sniegums.

”Neviens Ingaru neatstūma viņa orientācijas dēļ. Kad Ingars ”izgāja no skapja”, uzreiz ar viņu sazinājos, izteicu atbalstu, zinot, ka, iespējams sakos sabiedrības nosodījums. Zinu, ka arī citi ”Lauku sētas” dalībnieki viņu atbalsta,” tā Aija.

Bet kā pret Ingaru attiecas sabiedrība, radi un draugi? Atklātu interviju ar puisi lasi TE!

To, ka Ingaru tikai atbalsta, Skaties.lv apliecina arī ”Lauku sētas” vīziju eksperts Dzintars. ”Jauks, mūsdienīgs puisis – lai jau cilvēkam viss notiek! Šovā bija iespēja ar viņu vairāk aprunāties un mani patīkami pārsteidza, cik patiesībā šis puisis ir interesants un dziļš, piemēram, viņš savulaik strādājis ļoti atbildīgā darbā, palīdzot ārstēt atkarīgos,” par Ingaru tikai labu var teikt Dzintars.

Viņš gan spriež, ka Ingara vietā neizvēlētos plašo publicitāti savai privātajai dzīvei, taču no otras puses – kāpēc ne? Laiki mainās un Ingars ir moderns čalis.

Par Ingara orientāciju zinājusi arī Zane no šova.

”Patiesībā jau pašā sākumā, kad iepazināmies, viņš man par to izstāstīja. Teicu, ka vienmēr esmu gribējusi labu draugu geju. Tagad man tāds ir. Pats labākais!” Skaties.lv atklāj Zane. Plašāku interviju ar Zani lasi TE!