Tēvijas sargi, gaišreģi un brīvi zēni! Iepazīsti tuvāk ”Lauku sētas” brašos puišus

15 komentāri
Tēvijas sargi, gaišreģi un brīvi zēni! Iepazīsti tuvāk ”Lauku sētas” brašos puišus
Toms Norde/Skaties.lv

Jau ceturtdien, 13. septembrī, skatītājus priecēs ”Lauku sētas” 5. sezona. Tās gaidās Skaties.lv piedāvā vairāk iepazīties ar šova dalībniekiem. Puišu komandu pārstāv pieci brašuļi – Ingars, Dairis, Rasmuss, Dzintars un Krišjānis. Lūk, ko viņi paši par sevi saka!

Jau ceturtdienas vakarā cīņu uzsāks piecas meitenes un pieci puiši, un līdz pat finālspēlēm dalībnieki sacentīsies divās komandās, lai pierādītu, ka ir stiprāki, labāki un čaklāki par pretējo dzimumu, un kāds no viņiem iegūs ”Lauku sēta 2018” čempiona titulu. Puišu komandā pieci zēni spēka gados no Latvijas malu malām.

Ingars Babčuks (24 gadi) no Brankām Cenu pagastā

Ingars ir pilsētas puisis, kurš no lauku darbiem nezina neko. Ikdienā viņš nodarbojas ar pasākumu organizēšanu un vadīšanu jauniešiem, un ”Lauku sētā” viņš ir gatavs apgūt daudz jauna. Komunikabls un smaidīgs, bet, ierodoties ”Lauku sētā”, ir skaidrs, ka ar dažiem dalībniekiem mierīgi sadzīvot būs neiespējami.

Dairis Mežulis (40 gadi) no Gulbenes novada Līgo pagasta

Dairis ir īstens lauku vīrs, kurš ikdienā strādā lauku saimniecībā, un viņa spēks un zināšanas teju visos lauku darbos ļoti noderēs puišu komandai. Bet vai stiprākos nemēģina izbalsot pirmos?

Rasmuss Pujāts (30 gadi) no Lutriņiem Saldus novadā

Rasmuss ir mērķtiecīgs, čakls un pedantisks teju visos savos darbos, un arī lauku darbi viņam nav sveši. Viens no viņa hobijiem ir ēst gatavošana, tā ka virtuvē satraukuma nebūšot.

Dzintars Bumbiers (35 gadi) no Nevejas Dundagas pagastā

Bezdarbnieks, kurš pats sevi dēvē par dārznieku-amatieri un palīgstrādnieku-profesionāli. Nāk no Dundagas novada Nevejas ciema, kurā kopj mātes dāliju dārzu un organizē ekskursijas. Prot teju visus lauku darbus, taču ”Lauku sētā” ātri vien iemanto dīvaiņa statusu, jo teju visu redz savās vīzijās.

Dzintars ir atvērts, godīgs, bez slēptiem nolūkiem un vispār meklē draudzeni, kurai lauki nav sveši.

Krišjānis Berģis (26 gadi) no Vandzenes Talsu novadā.

Zemessargs un uzskata, ka gūtā pieredze noteikti palīdzēs kļūt par ”Lauku sētas” uzvarētāju. Bravūrīgs, pašpārliecināts, ātrs un spēcīgs, bet vai ar to pietiks, lai kļūtu par puišu komandas līderi? Tiek uzskatīts arī par ļaunāko no dalībniekiem, kurš ar indīgām piezīmēm neskopojas.

TOP komentāri

 • Yeti
  +5 +5 0

  Yeti

  Iečekojat jauno Ingara Babčuka galeriju facebook profilā. Jauni fakti parādās #love#couple#relationships
 • Re!
 • Traktors
  +2 +2 0

  Traktors

  Ku kū! Tu vispar zini kas ir dzīve? Kas ir sieviete? Un kā ir jaisturas pret viņām? Vai tikai proti viņas sist?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl