Tas ir noticis! ”Lauku sētas” vadītājs Jānis Rāzna, šķaidot izbalsotā šķīvi, guvis pamatīgu traumu

39 komentāri
Tas ir noticis! ”Lauku sētas” vadītājs Jānis Rāzna, šķaidot izbalsotā šķīvi, guvis pamatīgu traumu
SKATIES

Daļa TV skatītāju joprojām bailēs saraujas, kad no ”Lauku sētas” tiek izbalsots dalībnieks un Jānis Rāzna pret akmeni sasit šķīvi ar šā dalībnieka vārdu, un lauskas lido uz visām pusēm. Nu beidzot tas ir noticis – vienā no izbalsošanām šķīvja lauskas ietriekušās paša Jāņa rokā, un šova vadītājs vests uz slimnīcu.

”Visi, kuri man kādreiz ir aizrādījuši, ka pārāk stipri situ šķīvjus, tagad var mierīgi uzelpot! Ja ieskatās, var redzēt, ka pēdējās sērijās man uz labās rokas, starp rādītājpirkstu un plaukstu, ir plāksteris.

Lūk, zem plākstera ir apmēram 1,5 cm plata, bet ļoti dziļa brūce, kuru dabūju ar šķīvja lausku, brīdī, kad šķīvis tika sasists.

Beigu beigās, dabūju braukt uz Saldu, uz slimnīcu, kur “ātrajos” man uzlika trīs šuves,” sarunā ar Skaties.lv atklāj Jānis Rāzna.

Viņš atrāda attēlu, kurā redzama nobindētā roka uzreiz pēc šuvju noņemšanas.

Kā atklāj Jānis, liktenīgais bijis Aināra šķīvis. Tiesa, nelāgais incidents nav licis mainīt spēles noteikumus – šķīvji joprojām plīsīs, un Jānis nebaidīsies tos triekt pret akmeni!

”Uzskatu, ka bez šķīvja plēšanas nevar – tas ir ārkārtīgi simbolisks moments, kas skaidri parāda, ka dalībnieka laiks ”Lauku sētā” ir beidzies.

Uz nākamajiem šķīvjiem, protams, biju mazliet piesardzīgāks, bet domāju, ka šis starpgadījums efektivitāti nākotnē nesamazinās.

Turklāt gan dalībnieki, gan filmēšanas komanda uz šova filmēšanas laiku ir apdrošināta,” humora izjūtu nezaudē Jānis.

Nu pušums sadzijis, palikusi neliela rēta. Tā būs atgādinājums par ”Lauku sētas” piedzīvojumiem!