Stiflers pārsteidz fanus ar konditora prasmēm un piedāvā īpaši gardu vafeļu recepti

5 komentāri
Stiflers pārsteidz fanus ar konditora prasmēm un piedāvā īpaši gardu vafeļu recepti
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Pēc ”Lauku sētas” kolēģes Aijas Dembovskas izlamāšanas savu vīrišķo pusi nodemonstrējis Normunds Sakovičs jeb Latvijas Stiflers. Brašais aizkrauklietis daudziem faniem par pārsteigumu palepojies ar konditora prasmēm.

Par Stiflera vēršanos pret Aiju Dembovsku plašāk lasi šeit!

Runā, ka vislabākie pavāri esot vīrieši, un to pierādīt šonedēļ centies ”Lauku sētas” Stiflers. Puisis bija nolēmis sevi un draugus palutināt ar konditorejas labumiem – paša ceptām vafelēm. Ar foto no procesa viņš dāsni dalījies sociālajos tīklos.

Daudziem Stiflera atbalstītājiem viņa rosīšanās bijis liels pārsteigums, jo, kā atminas “Lauku sētas” skatītāji, šovā viņam ar gatavošanu īpaši nevedās. Tagad puisis pat nekautrējas palepoties – vafeles izdevušās ļoti garšīgas.

Stiflers netur sveci zem pūra un ar recepti, ko iemācījies no drauga, laipni padalās arī ar Skaties.lv lasītājiem.

”Sākumā jāsasit 20 olas, pēc tam pievieno četras glāzes cukura un visu samaisa. Izkausē divas paciņas sviesta un visu samaisa kopā. Pēc tam pievieno divas krūzes piena, un atkal visu samaisa. Beigās liek klāt trīs glāzes miltu, visu kārtīgi samaisa, līdz neveidojas kunkuļi. Masu kādas 10 minūtes atpūtina. Pēc tam atkal samaisa un liek cepties speciālā vafeļu pannā,” vafeļu gatavošanu soli pa solim atklāj ”Lauku sētas” spīdeklis.

Ja gribas iedzīvot īpašu garšu baudījumu, Stiflers sastāvdaļas iesaka papildināt ar iebiezināto pienu: ”Būs vēl garšīgāk.”

5 komentāri