Spraigākā un fiziski grūtākā ”Lauku sēta” – kas jaunajā sezonā sagaida šova dalībniekus?

1 komentārs
Spraigākā un fiziski grūtākā ”Lauku sēta” – kas jaunajā sezonā sagaida šova dalībniekus?
PUBLICITĀTES FOTO

Skriešana “pa pliko” nieka kartupeļu dēļ, atteikšanās no uzvaras sava jauniegūtā mīļotā dēļ, izbalsošanā no trauka izkritusi nepamanīta pupiņa, kas automātiski nozīmē šova pamešanu – šīs vasaras ”Lauku sēta” būs emocijām spraigākā un fiziski grūtākā, kāda jebkad bijusi. Pirmā sērija TV6 būs skatāma 3. septembrī plkst. 21.00, bet televīzijā Go3 tā baudāma jau tagad.

”Lauku sēta” būs īsts izdzīvošanas izaicinājums ar gulēšanu apmetnē mežā, kukaiņu kodumiem, ierobežotu pārtikas daudzumu un pat vīngliemežu ēšanu, fiziski grūtu darbu, kas brīžiem emocionāli salauzīs dalībniekus. Psiholoģiskā spriedze būs tik liela, ka nāksies pat saukt ātro palīdzību. Emocijas netiks valdītas, pretinieki nozags cukura trauku, lai sāncenši nevar uzvārīt ievārījumu, būs arī kautiņš ar dalībnieku, kas no citiem paslepus zog cigaretes.

Būs dalībnieki – ”outsaideri”, kurus ne acu galā neieredz citi. Dalībnieki ir droši, krāšņi, arī intriganti, aprunātāji un nodevēji. Būs asi un negaidīti sižeta pavērsieni ik uz soļa, kas sagriezīs visas stratēģijas un notikumus kājām gaisā. Tiks veidotas koalīcijas un pat ”draugi” tiks nodoti, bēgot no grimstoša kuģa.

Iepazīsties ar šova ”Lauku sēta” jaunās sezonas 12 dalībniekiem

Pirmo reizi šova vēsturē uz vietas nebūs saimnieku, kas tikai atstās veicamos uzdevumus savās vēstulēs. Kā tas ietekmēs šova gaitu? Lai gan saimnieki tiks atklāti dalībniekiem tikai filmēšanas beigās, viņi visu filmēšanas laiku turpat blakus vien bijuši, vērojuši dalībnieku darbus un nedarbus, sakot: ”Mūsu vasara ”Lauku sētā” bija negaidītiem pavērsieniem un patīkamām pārmaiņām bagāta. Satikām un iepazinām daudz izcilu personību, kuri ieguldījuši milzīgu darbu ”Tērvetes līču” sakopšanā.”

”Lauku sētu” uzsāks 12 dalībnieki no visas Latvijas un cīnīsies par iespaidīgāko balvu šova vēsturē – līdz pat 10 000 eiro no ”Banknote”. Šovs ”Lauku sēta” ir iemīļotākais Latvijā radītais šovs. Tā vadītājs ir kolorītais Jānis Rāzna, kas reiz pats piedalījies ”Lauku sētā” un kas novēros čaklos un sliņķus teju diennakti. ”Lieliska vasara ”Lauku sētas” labākajās tradīcijās – kautiņš, ķīviņi un strauji uzplaiksnījušas simpātijas. Ir pilnīgi skaidrs, ka šī sezona neliks vilties,” par šovu stāsta vadītājs.

Šī ir astotā iemīļotā šova ”Lauku sēta” sezona, kopā TV6 būs skatāmas 12 sērijas.

Savukārt vēl pikantāki notikumi ar dalībniekiem iemūžināti šova aizkulisēs jeb ”Lauku sēta: ārpus sētas”, kas būs skatāma televīzijā Go3. Dalībnieki gan maskēsies dabā, cieši esot viens otram blakus, gan veidos Tarzāna tērpu uz pavisam kailas miesas, gan pēc ilga laika iedzers kādu stiprāku dzērienu, gatavos ēdienus, lai iepriecinātu pārējos un piesaistīs helikoptera uzmanību ar pliku pēcpusi.

Smags darbs, emocionāli krāšņi notikumi, plikumi un skūpsti gaidāmi šīs vasaras lielākajā notikumā – šovā ”Lauku sēta”.
1 komentārs