”Spied to gaili, nebaidies.” Cietsirdīgs puisis terorizē slimnīcā guļošo Aiju Dembovsku

69 komentāri
”Spied to gaili, nebaidies.” Cietsirdīgs puisis terorizē slimnīcā guļošo Aiju Dembovsku
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Aptuveni pirms nedēļas smagā stāvoklī Anglijas slimnīcā tika nogādāta ”Lauku sētas” zvaigzne Aija Dembovska. Lai arī meitene sākotnēji vēlējās par savām veselības lietām klusēt, viņas mērs ir pilns. Sarunā ar Skaties.lv Aija atklāj, ka saņem drausmīga satura ziņas no bijušā klasesbiedra, kurš uzskata, ka viņas nokļūšana slimnīcā ir veids, kā gūt slavu.

Par Aijas nokļūšanu slimnīcā lasi TE!

”Tas vairs nav izturams! Man pat slimnīcā nav miera,” Skaties.lv sašutusi atklāja Aija.

Kā stāsta šova zvaigzne, viņu burtiski vajāt sācis bijušais klasesbiedrs Nauris, kurš viņas ”Facebook” pieaugušo grupā un privāti sācis publiskot drausmus tekstus un bildes. Ierakstos Nauris pozē, pielicis pistoli pie deniņiem un aicina ”Lauku sētas” zvaigzni izdarīt pašnāvību.

Mums ir Naura viedoklis par šo visu! Lasi TE!

”Aija, dari tā. Būs miers mums. Un spied to gaili, nebaidies,” aicina Nauris.

”Slavenība baigā. Raimonds Pauls nobāl tavā priekšā,” nikns Nauris. Viņš pārmet Aijai, ka meitene spēlējot uz cilvēku līdzjūtību. ”Orgasmu noķer, ieraugot rakstu ar sevi?” jautā klasesbiedrs.

”Cilvēku cietsirdība ir vienkārši murgs,” tā Aija. Viņa vēlas uzsvērt, ka, lai arī cirkulējušas baumas par to, ka viņa it kā mēģinājusi veikt pašnāvību, tā nav taisnība.

”Tā nebija pašnāvība. Man ir hroniska un ļoti nopietna kaite. Plašāk par to neko nevēlos stāstīt, bet ir slikti un kļūst sliktāk.

Cerēju, ka slimnīcā būs jāpavada dažas dienas, bet nu tā ir jau nedēļa, un neviens nesaka, kad būs labi. Esmu ļoti satraukusies, un nu vēl šis,” par klasesbiedra cietsirdību šokā Aija.

Tikmēr pieaugušo grupas administratore Naura ierakstus dzēsusi. ”Savus slima suņa murgus vari iet un atstāt citur! Manā grupā tas nenotiks! Un tas attiecas arī uz citiem negatīvisma mīļotājiem,” informē grupas administratore. Grupai seko TE!