Šovbiznesā atgriezties pošas skandalozā Aizkraukles Sanita

Pēc četru gadu pauzes ekrānos mirdzēt atkal gatava Sanita Rozenberga. Sanitu Latvija iepazina ”Lauku sētā”, kurā jaunā sieviete radīja veselu skandālu, atklājot, ka spēlē piedalās ar bērniņu zem sirds. Pēc ”Lauku sētas” Sanita, pārdzīvojusi dažādus likteņa triecienus, sakārtojusi privāto dzīvi un atkal gatava nest Aizkraukles godu šovbiznesā!

Atpakaļ uz rakstu

16 komentāri

 • Kaspars Veiksans
 • Bitches- go away!

  Bitches- go away!

  Tātad,cilvēki,nezinu vai jūs par tādiem var saukt. Ir viegli anonīmi kaut ko uzrakstīt un brutāli pazemot cilvēku,bet ja jūs esat tādi varoņi- kāpēc, tas viss netiek pasniegts acīs, vai rakstot , vismaz uzreiz apliecinot savu piederību.
  Varu pateikt vienu, jūs visi kā viens ,mēğinat konkurēt kuram labāks komentārs. Kā jūs varat spriest par cilvēku,kuru nemaz nepazīstat un nezināt viņa stāstu?
  Īsi un kodolīgi-mutes ciet,pretējā gadījumā, mēs varam spriest ,ka visi šie indīgie komentāri nāk no- mazvērtību kompleksiem ,jo neko vairāk par anonīmu diskusiju ,jūs nespējat.
  Jauku vakaru ,cilvēkiem,kurus var par tādiem saukt.
 • mazā .

  mazā .

  Muti ar ziepēm , lai izmazgā , jo pēc video var redzēt , ka neprot ar cilvēkiem sarunāties .
 • Edis

  Edis

  Ir loģiski, ka Sanitu komentāros noliek, un tādas pašas sievietes vien noliek, jo sievietes nav ieienteresētas, lai būtu šādas Sanitas, kuras gan vienas bērnus uzaudzina, gan biznesu uztaisa, gan labi izskatās, gan vēl šovos ieiet. Tādu Sanitu esamība apdraud tās, kuras mēnešiem un gadiem zāģē vīrus, ka netiek galā ar bērna audzināšanu, atsakās strādāt, jo grūti tak bērnu ar darbu savienot, paziņo, ka drīkst būt resnas un nekoptas, jo lūk ir mātes. Tādas Sanitas pierāda, ka bērns nepadara sievieti par resnu neveiksminieci, bet lielākajai daļai mūsu memmīšu tas neder - viņas piedzemdē bērnu un domā, ka vīrs un visa pasaule par to parādā. Lai Tav veicas, Sanit, Tu esi brīnišķīga, neklausies skauģēs un neveiksminiecēs, bet ej uz priekšu!
 • pff

  pff

  Ir pilnīgi skaidrs, ka aizvainotos komentārus raksta pamestie veči vai viņu radi. Sieviete malacis! Izaudzināt vienai bērnus un tik labi izskatīties, un māk baudīt dzīvi! Jūsu alimenti ir kaķim zem astes, salīdzinot ar uzmanību, laiku un nerviem, ko ikdienā prasa bērnu audzināšana. Nīkuļi, ne veči, paklusējuši būtu.
 • Tapaties

  Tapaties

  Visa pilsēta ta jau so personu apspriež,sai patik but uzmanibas centra.Smagi strādajusi ka ta ar muti un vienu vietu.Visur paradi pilna pakala,bernus uztur no alimentiem,smiekls nak.Tadu ka si vel pameklet tik stulbu,bezgaumigu,kura stradat negrib bet ka veči uztur.
  • .....

   .....

   Ja jūs viņu, nezināt tad nerunāja liekus, vārdus vai arī pa sevi ne komentējiet šādi.
 • briesma kārtējā

  briesma kārtējā

  Palasot iepriekšējās peripētijas ar šo dāmu, izskatās, ka viņai saprāts ir tik daudz kā tikko piedzimušam cālim! Un bērneļi sataisīti arī katrs no sava piegulētāja? Labāk cienījamu darbu būtu sev sameklējusi, nevis atkal ložņājusi pa šoviem, lai kaut ko nopelnītu. Tas taču ir tik pazemojoši gan sev, gan bērniem.
  • izlasi vēlreiz pirms vem

   izlasi vēlreiz pirms vem

   sievietei ir algots darbs un vēl papildus bizness, mūsdienās veiksmīgas sievietes jau sen izvēlas bērnus audzināt vienas, mūsu nožēlojamie veči der tikai sēklai.
   • nesmīdini

    nesmīdini

    Līdz veiksmīgai sievietei tur ir kā cūkai līdz Mēnesim! Te izskatās, ka slavinošos komentārus sarakstījusi pati "varone". Visi tik vienādi truli komentāri.
 • Mārels

  Mārels

  Gadi tik iet un bērniņi tik dzimst. Tik tētuka nav bērniņiem. ai nekas. Vēl daudz šovu priekšā.
  • ...
   • nesmīdini

    nesmīdini

    Ja sieviete ir lupata, viņa arī dabūs tādu pat lupatu -vīrieti.

    Normāls, izglītots vīrietis nekad uz šādu sievieti neskatīsies.
  • Kaspars Veiksans
 • Bitches-go away!

  Bitches-go away!

  Atšķirībā no jums, es anonīmi viņu nenolieku.
  1) Viņa ļoti labi zin,kas es esmu. :)
  2) Lai vai kas, bet pākstis ir tikai pupām un zirņiem.
  3) Derētu izglītots vakars!
 • sanitbiče!

  sanitbiče!

  1) tā varētu būt, jo subjekts un komentētājs ir viena un tā pati persona?
  2) tad ,acīmredzot , esi sažuvusi pupa vai aizpuvusi zirne
  3) par izglītību esmu vienmēr PAR!

  un, kur tavs vārds, uzvārds, adrese? apliecini savu piederību, anonīmā diskutētāja!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!