Šovbiznesā atgriezties pošas skandalozā Aizkraukles Sanita

16 komentāri
Šovbiznesā atgriezties pošas skandalozā Aizkraukles Sanita
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Pēc četru gadu pauzes ekrānos mirdzēt atkal gatava Sanita Rozenberga. Sanitu Latvija iepazina ”Lauku sētā”, kurā jaunā sieviete radīja veselu skandālu, atklājot, ka spēlē piedalās ar bērniņu zem sirds. Pēc ”Lauku sētas” Sanita, pārdzīvojusi dažādus likteņa triecienus, sakārtojusi privāto dzīvi un atkal gatava nest Aizkraukles godu šovbiznesā!

Kā sarunā ar Skaties.lv atklāj Sanita, viņa Aizkrauklē jau dzirdējusi ļaudis sačukstamies par savu iespējamo atgriešanos ‘’Lauku sētā’’ kā dalībniecei. Kā smejoties šīs baumas komentē pati Sanita, kura kopā ar leģendāro Violetu Stepanovu startēja spēles trešajā sezonā, tas ir iespējams. Sanita ir gatava atkal sevi publiski parādīt!

‘’Kas zina, iespējams, es arī vēlētos atkal atgriezties ‘’Lauku sētā’’. Bet vai Jānis Rāzna ar komandu šo no Aizkraukles ņems? Kas to lai zina,’’ smejas Sanita.

PIESAKIES ”LAUKU SĒTAI” TE!

Sanita TV ekrānos uzmirdzēja 2016. gadā. Tolaik īstu skandālu radīja viņas paziņojums, ka ‘’Lauku sētā’’ viņa piedalījusies ar bērniņu zem sirds, par šo apstākli neinformējot pat šova veidotājus.

Gaidību laikā Sanita ļāvās arī BMW driftam! Lasi TE!

‘’Tas bija foršs piedzīvojums, jo nezināju, kurp dodos. Taču tad, kad uzzināju par grūtniecību, man radās pārdomas, vai palikt, vai izstāties. Par labu sev un mazulim, pieņēmu lēmumu izstāties, atstājot Violetu likteņa varā.

Bet viņa bija saprotoša un nāca pretī, zināja, kas ir kas. Nu pēc šiem notikumiem pagājuši jau četri gadi. Jauna spēka, enerģijas un motivācijas man ir gana,’’ stāsta Sanita.

Pēc ‘’Lauku sētas’’ viņas dzīve bijusi krāsaina jo krāsaina. Pasaulē nāca Sanitas otrais dēliņš, un ‘’Lauku sētas’’ fani sekoja Sanitas peripetijām ar dēla tēvu.

Kā nu var pastāstīt zvaigzne, viņa pēdējos gadus smagi strādājusi, lai pati nodrošinātu sevi un savus puikas.

‘’Esmu uzsākusi savu biznesu ar ēteriskajām eļļām, ikdienā strādāju azartspēļu jomā, patīk man savs darbs un komunikācija ar klientiem, biznesā sevi attīstu, tieši komunicējot ar cilvēkiem.

Bērni jau lieli, vecākais dēliņš jau septembrī ies pirmajā klasē. Tieši tagad sācies mans laiks sev un savam lietām.

Kas attiecas uz privāto dzīvi, atbilde visiem viena: man iet ļoti labi!

Mans lielākais atbalsts ir mani kaimiņi Jānis un Sanita. Nekad nepateiks, ka nav laika vai nepacels telefonu,” tā Sanita. Arī Jāni viņa centīsies pierunāt dalībai ”Lauku sētā”

”Labprāt šogad atkal startētu ‘’Lauku sētā’’ ar pārinieku. Tomēr dubults neplīst un kopā ar Jāni mēs pārstāvētu godam savu pilsētu Aizkraukli.

Viņa sieva Sanita skatīsies mazos, bet mēs cīnīsimies ne tikai par galveno balvu, bet cīnīsimies, lai mūsu pilsēta Aizkraukle ar mums lepojas!’’ tā Sanita.

Savulaik viņa spēlē cīnījusies kopā ar slaveno Violetu.

‘’Ar Violetu dalība šovā bija mans pirmais nezināmais piedzīvojums. Bet, vai šogad vēlētos ar viņu kopā -NĒ! Dažādu apstākļu pēc -NĒ!’’ skaidro Sanita.

Ar ”Lauku sētas” biedriem, izņemot Violetu, viņa pēc filmēšanās vairs nekontaktējas. ‘’Pēc šova jau visi devās, kur nu kurais. Bet tas nenozīmē, ka neskatos, ko viņi dara ikdienā. Interesē jau, kā viņiem pa šiem četriem gadiem klājies. Un – kas zina – varbūt satiksimies jaunajā sezonā?’’ tā Sanita.

Uz jauno ‘’Lauku sētu’’ pošas arī šova leģenda Ingūna.  

Kā sarunā ar Skaties.lv atklāj šova veidotāja Indra Miziša, Ingūna, Sanita un citi bijušie dalībnieki ir laipni aicināti pieteikties, taču vērtēti viņi tiks tāpat kā potenciālie jaunie censoņi.