Komentāri
Šovā “Lauku sēta” par uzvaru sacentīsies sievietes pret vīriešiem
Šova vadītājs arī 4. sezonā būs atraktīvais Jānis Rāzna. (Publicitātes foto)

LNT jaunajā rudens sezonā savus skatītājus ar neparastām izdarībām priecēs amizantais šovs ”Lauku sēta” un tā dalībnieki.

”Lauku sēta” LNT kanālā būs skatāma no 21. septembra ceturtdienu vakaros plkst. 21.10.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šī būs ”Lauku sētas” jau 4. sezona, un tas apliecina, ka LNT skatītāji ir patiesi iemīlējuši šo šovu, kur darbība notiek kādā lauku sētā. Lai arī šajā sezonā šovs būtu aizraujošs un interesants, tā veidotāji ir veikuši izmaiņas šova noteikumos – šogad par uzvaru sacentīsies sievietes pret vīriešiem. Viņi strādās vaigu sviedros un sacensības azarts sitīs augstu vilni un šova vadītājs arī 4. sezonā būs atraktīvais Jānis Rāzna.

Tātad – ja esi “Lauku sētas” fans, tad atzīmē kalendārā 21. septembri, lai nepalaistu garām šova jaunās sezonas pirmo epizodi.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl