Smuki dupši, īsi svārciņi, intrigas un problēmas ar higiēnu. Kura ir kura ”Lauku sētas” dāmu komandā

14 komentāri
Smuki dupši, īsi svārciņi, intrigas un problēmas ar higiēnu. Kura ir kura ”Lauku sētas” dāmu komandā
Toms Norde/Skaties.lv

13. septembrī LNT debitēs ”Lauku sētas” 5. sezona. Tās gaidās Skaties.lv piedāvā vairāk iepazīties ar šova dalībniekiem. Meiteņu komanda šogad īpaši koša, tās sastāvā divas Sanitas, Zane, slavenā Aija Dembovska un Līga. Piedāvājam meitenes iepazīt vairāk.

Ar puišu komandas dalībniekiem iepazīsties TE!

Jau ceturtdienas vakarā cīņu uzsāks piecas meitenes un pieci puiši, un līdz pat finālspēlēm dalībnieki sacentīsies divās komandās, lai pierādītu, ka ir stiprāki, labāki un čaklāki par pretējo dzimumu, un kāds no viņiem iegūs ”Lauku sēta 2018” čempiona titulu. Lūk, dāmu komanda.

Sanita Šņepste (35 gadi) no Valkas (saukta par lielo Sanitu)

Sanita strādā par frizieri, bet lauku darbi viņai nav sveši, piemēram, vistas kāvusi jau pamatskolas vecumā. Neviens darbs nav neizdarāms, un, ko liek, tas jādara. Sanita viennozīmīgi ir līdere, kurā klausās ne tikai meitenes, bet arī puiši. Viņa nepaklusēs un nepakautrēsies iesaistīties strīdos, bet tajā pat laikā ar puišiem labprāt pakoķetēs, ja tas dos labumu meitenēm – īsi svārciņi un dupsis, pagriezts pret puišiem, ir tikai labs ierocis, kā novērst viņu uzmanību.

Zane Sterķe (24 gadi) no Kandavas

Zane ir grāmatvede, un lauku darbi viņai nebūt nav tie tuvāki. ”Lauku sētā” viņa piedalās, jo grib izbaudīt kārtīgu piedzīvojumu. Zane visiem saka, ka uzvarēt nemaz nevēlas, un vienkārši peld kā niere pa taukiem. Vai tā Zane citiem cenšas aizmiglot acis?

Aija Dembovska (21 gads) no Rīgas

Aija ir šovu zvaigzne un ”Lauku sētā” piedalās, lai atrastu savu otro pusīti, un sākums ir daudzsološs – jau pirmajās naktīs viņa guļ zem vienas segas ar Rasmusu. Taču drīz vien visi dalībnieki no Aijas sāk novērsties, jo Aija to vien darot, kā izrādās un melo. Kad Aija ir nedēļas galvenais pavārs, neviens nav paēdis, jo ar higiēnas ievērošanu Aijai esot problēmas.

Sanita Putniņa (35 gadi) no Cēsīm (saukta par mazo Sanitu)

Mazā Sanita jeb Maziņš ir klusa, mierīga, kautrīga, lauku meitene, kurai no lauku darbiem visvairāk patīk ravēšana, bet ļoti baidās no lielajiem lopiem. ”Laukus sētas” saimniekiem ir desmitiem savvaļas govju – vai tas liegs viņai tikt ar darbiem galā? Auguma dēļ tiek pie iesaukas Maziņš, un ”Lauku sētā” iemantojusi uzticamākās, godīgākās un labsirdīgākās dalībnieces statusu – ne ar vienu negrib kašķēties, labāk paklusēs un piekāpsies… Bet varbūt tā ir tikai viltība?

Līga Poškus (62 gadi) no Rīgas

Līga ir cilvēks orķestris – mūziķe, vecmāte, kāpj kalnos. Īsumā – īsta avantūriste un otru tādu kā Līga pat ar uguni neatradīsi. ”Lauku sētā” Līga ieradusies ar mērķi vairot labo, mierināt un nepieļaut strīdus!

Līga dzīvi tver viegli un ar baudu. Tic visam labajam, bet vai pārējie deviņi dalībnieki neliks viņai cilvēkos vilties? Līga citus cenšas neaprunāt un aizstāvēt, bet katram ir tik nervu šūniņu, cik ir, un daži eksemplāri spēj pat Līgu izvest no pacietības. Darbos nebūt nav tā ātrākā, un tas nereti kalpo par iemeslu savstarpējiem kašķiem.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl