Slavenais Latvijas Stiflers gatavojas atkārtoti satricināt ”Lauku sētu”

2 komentāri

”Amerikāņu pīrāga” varoņa Stiflera līdzinieks Normunds Sakovičs no Aizkraukles izlēmis turpināt savu slavas gājienu un cer šogad atkal startēt ”Lauku sētā”. Puisi atrunāt gan cenšas pagājušā gada šova komanda, bet Stiflers ir apņēmības pilns atkal mirdzēt ekrānā.

Normunds, sapratis, ka kļuvis slavens kā Latvijas Stiflers, turpina attīstīt šo tēlu sevī un cer tautu priecēt ar savām izdarībām atkal un atkal.

”Iztēlojos Stifleru visādos veidos – mēģinu dejot kā Stiflers, kustēties kā Stiflers. Mēģinu viņu atdarināt,” Skaties.lv stāsta Normunds.

Stiflera būve ir sabrukusi! Skat, kas notiek ”Mežkalpos” gadu pēc šova – LASI TE!

27 gadus vecais celtnieka palīgs, piesakoties jaunajai ”Lauku sētai”, uzsver, ka viņu šovā jāņem, jo viņš būs tas, kas ekrānā gādās par jautrību. Tāpat Stiflers esot īsts eksperts malkas skaldīšanā.

Puisis darīs visu, lai iekļūtu jaunajā ”Lauku sētā”. Tiesa, viņu atrunāt cenšas ceturtās sezonas komanda. Kā Skaties.lv uzsver saimniece Sarmīte, viņi uzskata, ka katras sezonas dalībniekiem jāpaliek kā vienotai ģimenei un jaunā kompānijā lauzties vairs nevajadzētu.

Gribi mirdzēt kopā ar Stifleru? Piesakies ”Lauku sētai” TE!