34 komentāri

2. Pirmās intrigas – centrā Violeta un Sandis

2/4

Negaidīti tiek piesaistīti papildu dalībnieki

Pirmajā sērijā spēles vadītājs Jānis Rāzna, kā ierasts, devās izbraucienā pa visu Latviju, lai no malu malām salasītu un uz pasākuma norises vietu Jēkabpils pusē aizvestu šīs sezonas dalībniekus – šoreiz pārus.

Turpat Jēkabpilī viņš satika precēto pāri Māri un Ausmu. Pāris atklāja sevi kā pilsētniekus, kuri vēlas pabaudīt lauku darbus un ilgojas pēc kādas avantūras.

Uz labu laiku šovā tika paņemti papildu dalībnieki: pāris no Limbažiem – Jānis un Rudīte. Tiesa, turpmākie notikumi rādīs, ka šī pāra iesaiste nebūs bijis tas labākais lēmums.

Tālāk jau ceļš veda uz Preiļu pusi pie atraktīvajām māsām Jogitas un Jolantas. Abas daiļavas, Jānim ierodoties, brauca ar traktoru, un saimniekam nekas cits neatlika, kā gulties spēkratam ceļā, lai strādīgās meitenes apstādinātu.

Kā atklāja māsu radi, meitenēm kaplis pirmo reizi rokās iedots divu gadu vecumā, tā ka izskatīgās dāmas darba nebīstas.

Kā nākamās Jānis uz Lauku sētu veda Violetu un viņas draudzeni Sanitu jeb, kā mīļi teic Violeta, Saņitu. Daiļavas sola šovā būt īstas “čūsku vecenes”, pilsētas šarma un skaistuma iemiesojums laukos.

Pēc viņām uz šovu tika vesti Sandis un Ieva, kuri paši sevi dēvē par pāri uz pusslodzi. Kopā ar viņiem Jāni sagaidīja arī divi braši puikas un varen atraktīva omīte, kura atklāja šova vadītājam, ka Sandis esot reiz pats noadījis šalli.

Lai pārbaudītu, vai pārītis nudien ir tik spēcīgs, kā paši sevi slavē, šova vadītājs viņiem uzrīkoja mini sacensības.

Pēc šiem jautrīšiem Jānis devās pie mammas un meitas – Kristīnes un Vendijas. Atklājās, ka mamma pa kluso pieteikusi šovam meitu, lai parādītu atvasei, kā ir, ja katru dienu jāstrādā.

“Mūsu jaunatne tādu bērnību, kā mēs, kad bija jāstrādā, nav redzējusi,” spriež mamma. Meita gan gaidāmajā “rukāšanā” saskata arī ko pozitīvu – varēs atpūsties no omes un māsas.

Brālēnu un māsīcu Rūdolfu un Mairitu Jānis sastapa tenisa kortos. Mairita smējās, ka uz šovu pieteikusies, lai labi izskatītos blakus brālēnam.

Variņos Jānis sastapa pēdējās dalībnieces – Ilzīti un Unu. Mammu un meitu šova vadītājs atrada līnijdeju nodarbībā. Pārējās dejotājas uzreiz atklāja, ka starp abām gan mēdz šķīst dzirksteles, bet kopā viņas ir lieliska komanda.

Mamma sola turēt līdzi jauniešiem, un meita var lepoties ar fizisko izturību, kas nav sliktāka par pieaugušajiem.

FOTO

2. Pirmās intrigas – centrā Violeta un Sandis

2/4
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl