Skandalozā Violeta pārdomājusi – viņa paziņo, ka atgriezīsies Latvijā!

24 komentāri
Skandalozā Violeta pārdomājusi – viņa paziņo, ka atgriezīsies Latvijā!
Privātais arhīvs

Lai arī realitātes šovu zvaigzne Violeta Stepanova pirms kāda laika paziņoja, ka ir izlēmusi uz mūžiem palikt Dānijā, apgūt valodu un veidot karjeru tur, pēc dažiem ārzemēs nodzīvotiem mēnešiem viņa domas mainījusi. Sarunā ar Skaties.lv Violeta paziņo, ka ilgojas pēc dzimtenes un plāno braukt mājās.

Violetas pagājušā gada paziņojumu par lēmumu palikt Dānijā lasi te

“Šeit, Dānijā, ir labi, taču es ilgojos pēc dzimtenes. Un pēc šoviem ilgojos,” sarunā ar Skaties.lv neslēpj Dānijā dzīvojošā skaistule.

Dzīve ārzemēs viņu mazliet nogurdinājusi. “Te nav nekā jauna. Viss rit pa vecam. Eju uz skolu, mācos valodu, lai atrastu labāku darbu. Te pārsvarā apkārt Sīrijas iedzīvotāji un afrikāņi.

Ļoti pietrūkst sieviešu kompānijas. Un pietrūkst manas mīļās marinētās siļķītes,” Dānijā skumst Violeta.

Foto: Violetas dzīve Dānijā

Visu labi apdomājusi, Violeta izlēmusi ņemt atpakaļ savus skarbos izteikumus par Latviju. Viņa grib atgriezties mājās un veidot karjeru dzimtenē.

“Latvija paliek Latvija. Tomēr dzimtene. Lai kur arī tu nebūtu, mājās ir vissiltāk. Domāju jau šopavasar braukt uz Latviju, bet droši gan vēl nezinu,” fanus iepriecināt var Violeta.

Tiesa, pēc tam viņai nāksies uz kādu laiku atkal atgriezties Dānijā – Violeta sev šobrīd nospraudusi mērķi Dānijā izmācīties frizierkursos un sapelnīt naudu, lai pēc tam atgrieztos Latvijā un atvērtu savu salonu.

“Viss tik ātri nenotiek, cik man to gribētos. Taču man izdosies,” pārliecināta Violeta, kura apņēmusies galu galā atgriezties mīļajās mājās un īstenot sapni šeit.

FOTO: Violeta laika gaitā

VIDEO

24 komentāri