2 komentāri

Skaties.lv jau ziņoja, ka ar ceturto sezonu ekrānos atgriezīsies lieliskais šovs ”Lauku sēta”. Mainīti arī spēles noteikumi un, lai būtu pavisam interesanti, filmēšanas valsts. Uzmanību potenciālajiem ”Lauku sētas” dalībniekiem: šogad filmēšana notiks Dānijā! Gatavību uzņemt brigādi no Latvijas paudusi dāņu kompānija, kurā šobrīd strādā Violeta Stepanova.

Violeta jau kļuvusi par ”Lauku sētas” firmas zīmi – nav atraktīvās blondīnes, nav šova! Kā Skaties.lv atklāj ”Lauku sētas” veidotāji, daiļava ir pirmā oficiāli apstiprinātā jaunās šova sezonas dalībniece, taču ne tikai!

Jaunajā sezonā mainās arī noteikumi! Lasi te!

Blondīne šobrīd strādā kādā plaša profila kompānijā Dānijā, un šī kompānija, uzzinot par Latvijā populāro šovu un Violetas lomu tajā, piedāvājuši šova veidotājiem spēli filmēt pie viņiem.

Šova veidotāji piekrituši, līdz ar ko Skaties.lv var atklāt – ceturtās ”Lauku sētas” dalībnieki tiks vesti uz Dāniju, kur strādās ar lauksaimniecību saistītā sfērā un šādā veidā sacentīsies par lielo balvu!

Skaties.lv atgādina, ka šodien ir 1. aprīlis un šī ir joku ziņa. Taču, kā zināms, šovbiznesā vienmēr viss ir iespējams, tā ka nepārstājam cerēt!

Foto: Violetas gaitas TV šovos un ne tikai!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl