Skandalozā Aija Dembovska savaldzinājusi vienu no ”Lauku sētas” dalībniekiem vēl pirms filmēšanas

12 komentāri

Jau ceturtdienas, 13. septembra, vakarā tiks dots starts ”Lauku sētas” piektās sezonas kaislībām. Viena no dalībniecēm ir skandalozā Aija Dembovska, kura pameta prestižu darbu Nīderlandē un traucās uz Latviju, lai piedalītos šovā. Un viņai tur jau norunāts randiņš!

Jūlija sākumā Aija, kura Nīderlandē bija iekārtojusies smalkā vietā, negaidīti pameta svešo zemi, lai atgrieztos dzimtenē, kur viņai ”pavērusies negaidīta iespēja, ko nedrīkst laist garām un kāda esot tikai vienreiz dzīvē”.

Nu tapis zināms, ka Aija traukusies filmēties ”Lauku sētā”. Bet ne jau tikai balvas dēļ. Kā Skaties.lv atklāj Aija, viņai šovā jau sarunāts randiņš!

Trakas lietas! Aija izmesta no dzīvokļa! Lasi TE!

”Ja godīgi, mans galvenais mērķis, dodoties uz ”Lauku sētu”, bija iepazīties. Vēl dzīvojot Holandē, sāku internetā čatot ar vienu puisi. Sākām runāt par ”Lauku sētu”, izrādījās, ka abi bijām pieteikušies,” Skaties.lv stāsta Aija.

Abi arī paņemti šovā, un Aijai bijis skaidrs – jābrauc!

Apskati visus jaunās sezonas dalībniekus TE!

”Tikušies nebijām, tikai video zvani, jo citādi nebija iespējams – nedzīvoju Latvijā. Braucu pa taisno uz šovu, un abi sarunājām, ka satiksimies privāti mazliet pirms dalībnieku pirmās tikšanās,” intrigu atklāj Aija.

Sanāk, ka pirmā ”Lauku sētas” filmēšana bija Aijas un viņas noslēpumainā kavaliera pirmais randiņš. Vai šova skatītāju acu priekšā šosezon tiešām uzplauks īsts mīlasstāsts?

Kā Skaties.lv atklāj šova veidotāji, sākums būs daudzsološs – jau pirmajās naktīs viņa gulēs zem vienas segas ar savu izredzēto, no citiem dalībniekiem izpelnoties apzīmējumu ”Lauku sētas” prostitūta.