6 komentāri

Ceturtdienas, 29. decembra, “Lauku sētā” skatītājus sagaidīja īpaši vērienīga cīņa, kuras rezultāts šokēs daudzus. Noskaidroti trīs finālisti, un starp viņiem nav ne skandalozās Violetas, ne spēcīgā ”pāra uz pusslodzi”.

Pēc iepriekš izbalsoto dalībnieku atgriešanas šovā ierastais miers bija izjaukts – ”vecie” dalībnieki sāka asi konfliktēt ar tiem, kuri atgriezušies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mairita paziņoja, ka viņai ir jauni noteikumi – ”jauniņie” gatavos brokastis viņas vietā, un tas radīja pamatīgu konfliktu – zibeņi šķīda uz visām pusēm.

Dalībnieki viens otram skaitīja maizes kumosus, un bija gatavi pat atstāt konkurentus badā. Konflikta epicentrā bija Mairita.

Jaunpienācēji sāka buntoties un darba dunā pārtika vien no ābolīšiem, piktojoties par to, kā pa viņu prombūtnes laiku uz slikto pusi mainījusies Mairita.

Šova vadītājs Jānis Rāzna nāca klajā ar paziņojumu, ka tiks rīkotas sacensības jaunpienācējiem – tikai vienam no pāriem tiks dota iespēja palikt šovā un cīnīties finālā.

Ilzīte un Una, Vija un Ilgvars startēja pa pāriem, bet Violetai šajā uzdevumā bija jātiek gala vienai, jo Sanita kopā ar viņu nav atgriezusies “Lauku sētā”.

FOTO

Ilzīte un Una izcīnīja pārliecinošu uzvaru, pievienojoties trim ”vecajiem” dalībniekiem ceļā uz finālu.

Saimniece nāca klajā ar lielo uzdevumu – pāriem jāuzrok katram savs iedalītais laukums pagalmā un jāiestāda tur zālīte. Taču ne jāiesēj, bet jāiestāda! Kas nozīmē, ka zālīte jārok no velēnas.

Darba dunā, protams, neiztika bez konfliktiem un asumiem. Sandis izlēma nekādu velēnu nerakt, bet vienkārši iesēt zāli, samulsinot pārējos un saimnieci.

Pirms izbalsošanas tika rīkotas sacensības, kurās bija iespēja iegūt ļoti stratēģiski nozīmīgu balvu – flomāsteru, ar ko var dzēst vienu balsi izbalsošanā. Balvu ieguva Rūdolfs un Mairita.

Izbalsošanas ceremonija nekad agrāk nebija notikusi tik ļoti saspringtā gaistonē. Rūdolfs un Mairita izmantoja flomāsteru, lai dzēstu vienu balsi paši pret sevi.

Par čaklāko pāri tika atzītas Jogita un Jolanta, bet sliņķu negods tika Sandim un Ievai. Dalībnieku balsojuma rezultātā viņiem blakus sēdās Ilzīte un Una.

Izbalsošanas rezultāti pārsteidza visus – mājās devās spēcīgais pāris Sandis un Ieva, kas nozīmē, ka finālā iekļūst Rūdolfs un Mairita, Jolanta un Jogita, kā arī Ilzīte un Una.

VIDEO: noskaties sēriju

TOP komentāri

 • es
  +7 +6 -1

  es

  Jāuvar māsām jo viņas ir gan čaklas gan saticīgas nekonfliktē ar pārējiem dalībniekiem
 • pfff
  +4 +4 0

  pfff

  Sandim nevajadzēja atmest ar roku, bet vajadzēja jau pirmajā dienā uztaisīt mauriņu - varbūt kļūtu par čaklāko pāri, un tad izspruktu no sēdēšanas uz izbalsošanas sola.
 • Márite
  +4 +3 -1

  Márite

  Labi ka violeta nav.apnika ka viña var kasìties .skatities pat negribeju.másas ir labaás

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl