42 komentāri
”Šī ir īstā patiesība!” Paasa atklātais stāsts par attiecībām ar saimnieci un ”zilo” lietu
Skaties.lv

Izlasījis, ko pēc viņa aiziešanas no ”Lauku sētas” par abu attiecībām pastāstījusi saimniece Sarmīte Kukaine – Oleksāne, Jānis Paass nespēj klusēt. Viņš paziņo, ka saimnieces stāstītais ir pilnīgi izdomājumi! Lūk, kas pēc Paasa vārdiem patiesībā noticis ”Lauku sētā”!

Stāstu par zilo Āfrikā, kas izauca Jāņa dusmas, lasi te!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Jūs konkrēti nosaucāt mani par zilo – zilo puisīti. Kāda vēl Āfrika vai kas tāds?

Jānis Paass

Jānis Paass

Pat ja es esmu gay boy, tad jūsu negācijas spiedās ārā no visām vietām. Jums ķipa nav nekas pret šiem cilvēkiem?

Kā tad – nesmīdiniet sevi un citus,” sarunā ar Skaties.lv saimnieces attieksmi pret gejiem ar ironiju raksturo Paass.

Puisi saniknojis saimnieces paziņojums, ka viņš it kā esot snaikstījies gar ledusskapi. ”Kamēr citi strādāja, es gulēju, nevis biju pie ledusskapja,” tā Paass.

Un ne jau Stiflera ēdiena garša bijis iemesls, kāpēc Paass nav pusdienojis kopā ar visiem. ”Man nav pieņemams, ka cilvēks ar netīriem nagiem gatavo,” tā Paass.

”Vienkārši murgs – kā kaut ko tādu vispār var izdomāt? Ka es sacepos par to, ka saimniece mani atzina par slinķi?

Es pats teicu, lai raksta mani!  Kurā vieta tika atcelta filmēšana? Vienīgā reize, kad man neizturēja nervi bija beigās, kad bija jāiet mājās. Jo bija neizturami ik dienas klausīties, kā man aiz muguras sačukstas,” nikns ir Paass.

Viņš nosmejas arī par saimnieces apgalvojumu, ka blusas viņu sakodušas, jo Paass pa dienu gulējis.

Jānis Paass

Jānis Paass

”A kāda starpība, vai es tur pa dienu vai nakti guļu? Blusām nav svarīgi diena vai nakts. Un tas saimniecei nozīmē, ka blusās gulēt var – nav tik traki, sīkums? Nezināju, tagad zināšu.”

‘Paass cer, ka viņa un Sarmītes ceļi vairs nekrustosies. ”Atvainoties? Oi, kam man tā atvainošanās! Nav vajadzīga! Tā lai paliek viņai no ”zilā puisīša” par piemiņu, nosmīn Jānis.

Apskati Paasa mīļoto cilvēku te!

Jānis spriež, ka jau pirmajās stundās pēc ierašanās ”Lauku sētā” kritis nežēlastībā, jo saimniece jutusi pret viņu personisku nepatiku. Šo nepatiku Jānis izjutis ik uz soļa, dzirdējis sačukstēšanos sev aiz muguras, tāpēc arī nav bijusi motivācija strādāt un gribējies ātrāk prom.

”Tos ķieģeļus pirms izbalsošanas sāku staipīt, jo gribējās, lai ātrāk paskrien laiks. Man nebija mērķa ar to kaut ko pierādīt, kur nu vēl palikt šovā.

Šī ir īstā taisnība, nevis tas, ko saimniece saka!” savu stāstu noslēdz Paass.

TOP komentāri

 • Beta

  Beta

  es ticu Paasam!!! tur visi biija pret viņu sacēlušies jo gribēja pielīst saimniecei!!!
 • Zita

  Zita

  Es Paasa versijai ticu,un man personiski tā saimniece riebjas,tīri pati savu čuhņu, popularitāti sagribēja, vai varbūt naudu dabūs. Tie sūdi kūtī nav tīrīti kopš kūts celta.
 • skatītāja

  skatītāja

  es Pāsa versijai kaut kā vairāk ticu. maz ticams, ka, ja viņš būtu ārdījies uzzinot, ka ir sliņķis būtu pātraukta filmēšana, tieši vairāk visu safilmētu lai ir skandāls

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl