Seksīgā Violeta svētku priekšvakarā beidzot atdevusi pēdējo tūkstoti ”ātro kredītu” kantoriem

5 komentāri
Seksīgā Violeta svētku priekšvakarā beidzot atdevusi pēdējo tūkstoti ”ātro kredītu” kantoriem
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Līdz ar 2018. gada izskaņu noslēdzas kāda sāga arī Latvijas šovbiznesā. Dānijā dzīvojošā Latvijas šovu zvaigzne Violeta Stepanova priecīgi ziņo Skaties.lv, ka atstāj savas kredītsaistības vecajā gadā!

Vivas ”ātro” kredītu nedienas sākās jau 2017. gada vasarā, kad zvaigzne saprata, ka ņemtie aizņēmumi būs jāsāk atdot un aizlienētā summa jau bija dubultojusies.

Skaistule stāstīja, ka kopā parāds sasniedz apmēram trīs tūkstošus eiro un summa turpina augt. Fani sāka ziedot naudiņu, bet Violeta bija vieglprātīga – pašas sapelnīto viņa ieguldīja matu pieaudzēšanā un izlēma par kredītiem vienkārši nedomāt, cerot, ka viss kaut kā pats sakārtosies.

Nu zvaigzne tomēr naudu ir atmaksājusi, turklāt pati no savas kabatas. ”Mani dāņu draugi mani burtiski piespieda atdot kredītus. Iespējams, pati to nebūtu darījusi, taču Dānijā ar kredītiem ir vēl trakāk nekā Latvijā – ja te ko paņem, jāatdod būs vairākkārtīgi. Tāpēc dāņi pret kredītiem izturas ļoti nopietni, un tāpēc draugi mani nostādīja fakta priekšā, liekot no šīm saistībām atbrīvoties un visu samaksāt,” klāsta Violeta.

Gada izskaņā viņa kreditoriem atdevusi lielu summu, un pati ir gandrīz tukšā, taču sajūta, kad esi brīvs no parādiem, ir patīkama.

”Samaksāju tūkstoti, pašai kabatā palika vien 200 eiro,” neslēpj Viva. Taču, pirms smīkņāt, viņa atgādina faniem, lai atceras, cik plika un nabaga viņa pirms vairāk nekā diviem gadiem ieradās Dānijā.

”Man kabatā bija simts eiro un uz kakla vairāki kredīti. Nu esmu brīva no kredītiem. Nekad vairs neņemšu kredītus. Īpaši redzot, cik briesmīga ir kredītu sistēma Dānijā,” noskurinās skaistule.

Šampanieti gadumijā daiļava gan nesmādēs. Vivas pārdomas par alkoholiķiem lasi TE!