Seksa neprāts ”Lauku sētā”; divi dalībnieki paziņo par izstāšanos

14 komentāri

Jau šovakar, 28. septembrī, fanus priecēs jaunā ”Lauku sētas” sērija, kurā jānotiek arī pirmajai izbalsošanai, taču, līdzīgi kā iepriekšējā sezonā, arī šoreiz ir divi dalībnieki, kuri jau gatavi izstāties. Tie ir Elīna un Jānis Paass.

Kā otrās sērijas sākumā paziņos Elīna un Jānis, viņi ir sakravājuši mantas, lai pamestu šovu. Viņi nekavējoties grib prom.

”Ne no šīs vietas, bet šiem cilvēkiem,” paziņos Elīna.

Kā atklās abi dalībnieki, viņiem nav pieņemams tas, ka ”Lauku sētā” viss grozās tikai ap seksu un nemitīgi skan vulgāri joki.

”Stīvais”, ”stīvs”, ”cik tev stīvs”, ”čožiņa” – šāda leksika ikdienā tiekot izmantota, kā ironizēja Elīna, ”Lauku sētas” inteliģences sarunās.

Jānim un Elīnai tas nav izturams – abi ir gatavi pārkāpt šova noteikumus un pamest šo izvirtības perēkli.

Vai vēsture atkārtosies un divi šovmeņi atkal aizies paši? Skaties ”Lauku sētu” jau šovakar 21.10 LNT! Garantējam – būs skandāls!

Doties uz filmu sadaļu

TOP komentāri

 • Tante
  +18 +14 -4

  Tante

  Ļoti žēl ka skaistā Lauku sēta, ko iepriekš ar interesi skatījos un gaidīju, pārvērtusies par kārtējo nebaudāmo pārošanās raidījumu. Kāpēc šogad nav pārstāvēti ļaudis cienījamā vecumā no īstām saimniecībām, bet savākti kautkādi tirliņi?
 • Zigrīda

  Zigrīda

  Š o izvirtības perēkli vispār ir jāslēdz, ja nav ko radīt ,tad šā stulbuma vietā demonstrējiet kadu latviešu filmu.
 • ...bez vārdiem...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl