Šaušalīgs ”Lauku sētas” sezonas sākums: viens no zēniem saļims darba vietā

20. februāra vakaru ‘’Lauku sētas’’ fani gaida kā svētkus – TV3 ekrānos beidzot šova pirmā sērija! Un tā izvērtīsies negaidīti dramatiska – viens no zēniem, veicot pirmos lauku darbus, saļims, un pārējie sauks ātro palīdzību.

Atpakaļ uz rakstu

7 komentāri

 • andis

  andis

  Pirmais puisis: vai tad nav tā, ka katru nedēļu šovu pamet viens dalībnieks. It kā jau tādi noteikumi esot.
  Otrais. Man arī gribētos padzīvot tādu vasaru TV šovā. Bet mans veselības nav tāds lai to pavilktu. Šim puisim ir tieši tas pats. Bet katram dalībniekam ejot uz pieteikšanos ir jāsniedz viss par sevi, arī veselības stāvokli un jāparakstās, ka uzņemas pats par sevi un nekas no Viņa netraucēs Viņa dalību šovā. Organizatori apsola būt korekti, palīdzēt, bet ja puisis šīs lēkmes laikā iesp. (nedod Dievs) padarītu galu Sev, no organizatoriem vairs neko arī nevarētu pieprasīt. Puisis aizskrēja uz šovu, bet nepadomāja vai spēs pavilkt to visu. Ceru, ka puisim viss ir kārtībā un nav nekādu komplikāciju ar veselību.
 • mazā.
  • Ki ki

   Ki ki

   Es gan nesaskatīju viņa runā vai izskatā ko sliktu, tīri ņemams... Uz citu plāna viens no favorītiem.
   • Kristīne

    Kristīne

    Pilnībā piekrītu Ki ki
 • Rasa

  Rasa

  Viņš tad nevar piedalīties šova..parējiem pujšiem bus smagi... visu laiku bus jadoma pa viņu.. žel ļoti.. vēseļojies...
 • Bucis

  Bucis

  Epilepsija ta epilepsija.Zinot ka tāda ir viņam bij godīgam jabūt lai zin ko darit tadā situacijā.Tas ir viens.Un otkart vinš nepavilks tadu darbu.Tas ir smags darbs.Var nokrist gan no Jumta gan sevi un citus apdraudēt.Ja kas notiks saimnieces vaina būs.
 • ha ha

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!