29 komentāri

Lauku sētas trešā sērija ir pagājusi baisa iekšējā konflikta zīmē – dalībnieks Sandis paziņoja, ka gatavs izrēķināties ar kolēģēm Sanitu un Violetu, kuras vairs neuzskata par dāmām. Taču ekrānā atklāta tikai daļa no visa. Sarunā ar Skaties.lv Violeta un Sanita pauž savu versiju par notikušo.

“Jā, tas konflikts bija pa īstam, nekas nebija iestudēts. Un tas sākās pēkšņi. Reāli visas iepriekšējās dienas viss bija kārtībā, kopā smējāmies.

Bet te pēkšņi no paša rīta jau d***iens. Un tad mums sākās vārdu apmaiņa,” sarunā ar Skaties.lv notikumus atceras Violeta.

Viņa atklāj, ka galvenais vaininieks šī kašķa sakarā patiesībā bijis Rūdolfs, kurš vismaz pagaidām atstāj mierīga un strādīga puiša iespaidu. Patiesībā zēns esot viltīgs shēmotājs.

FOTO

“Rūdis uzpina to intrigu, jo gribēja sanaidot abus līderus – mani un Sandi. Diemžēl viņam tas izdevās,” atklāj Violeta. Viņa spriež – abiem ar Sandi tik asa vārdu pārmaiņa izvērtusies tāpēc, ka gan vien, gan otrs ir cilvēki ar raksturu. Neviens nav vēlējies strīdā piekāpties.

“Es uzvilkos, jo viņš uzstājīgi apgalvoja, ka Ieva esot uzcēlusi mājiņu. Aha, ka tik ne arī! Tad viņš no paša rīta pie brokastu galda uzd***a, ka mēs ar Sanitu pa muti dabūsim.

Tā arī sākās mūsu skandalēšanās. Muti viņš māk virināt, a vecenēm tikmēr jāstrādā. Es ar kuvaldu visas naglas sasitu, kamēr viņš domāja. Kas tas par vīrieti, kurš tā rīkojas un vēl apsaukā sievietes,” piktojas skaistule.

Pēc šī strapgadījuma viņi ar Sandi tā arī nav salīguši mieru joprojām.

Arī viņas draudzene Sanita, kura šova laikā ir bērniņa gaidībās, apstiprina – viss bijis pa īstam. “Mūs sadusmoja tas, ka Sandis kā vienīgais vīrietis mūsu komandā neko mums nepalīdzēja darbā.

Violeta un Kristīne ieguldīja milzu darbu būdiņas celtniecībā, Sandis un Ieva tikpat kā nekā. Ļoti ceru, ka tagad pēc šova atradīsies kāds, kas viņam sados pa mizu par šo gājienu. Lai zina kā varoni mētāt uz sievietēm!” tā Sanita, uzsverot, ka ar Sandi pēc šī konflikta nav runājusi un pat netaisās.

VIDEO: nedēļas lielākais skandāls

TOP komentāri

 • Kolka
 • Kristīne
  +9 +7 -2

  Kristīne

  tā violeta uzvedas kā vecis bet kliedz ka ir nabaga sieviete! sen jau tādu vajadzēja pa sūdiem izsmērēt!
 • lea
  +9 +6 -3

  lea

  Violeta pati vainīga! Es to govi aiz matiem sen būtu aizvilkusi sūdu čupā iebāzusi! Sandim ir augsts pacietības mērs!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl