Salauzts deguns, pēc kaķu mīzeļiem smirdoša ”zāle” un sods par šņabi. ”Lauku sētas” Ingūna atgriezusies no dzīves lielākā murga Holandē

10 komentāri
Salauzts deguns, pēc kaķu mīzeļiem smirdoša ”zāle” un sods par šņabi. ”Lauku sētas” Ingūna atgriezusies no dzīves lielākā murga Holandē
Skaties.lv

Ar Skaties.lv vēlā ceturtdienas vakarā sazinājās Ingūna Stapāne, kuru ”Lauku sētas” fani atceras kā otrās sezonas zvaigzni un vienu no šova visu laiku lielākajām skandālistēm. Ingūna nupat atgriezusies no, kā pati saka, lielākajām drausmām, kas dzīvē piedzīvotas, un vēlas ar šo dzīves mācību padalīties arī ar faniem.

”Tas ir kas vēl sliktāks kā murgs, drausmas, kas ar mani notika pēdējo dienu laikā,” sarunā ar Skaties.lv šausminās Ingūna.

Viss sācies ar darba piedāvājumu Holandē. Ingūnai apsolīts darbs ”pie šašlikiem”, kurā ik dienu būs jāstrādā pa deviņām stundām, taču naudiņa arī ripošot.

Uz vietas viss izrādījies citādāk. ”Pirmajā dienā man ļāva strādāt četras stundas, otrajā – piecas. Ņemot vērā, ka viņi tur plēš naudu pat par spilvendrānu, nopelnīt tādā veidā vispār nav iespējams,” tā Ingūna. Tā kā katrs cīnījies par savu vietu, Ingūnai uzreiz izvērties pamatīgs konflikts ar kolēģi, kas pāraudzis dūru vicināšanā.

”Sakāvos jau pirmajā dienā ar vienu jaunu džeku. Man vienkārši neizturēja nervi – kā maucu viņam ar kulaku! Nākamajā dienā viņš atkal nāca meklēt kašķi.

Biju mazliet uzpīpējusi ”zālīti”. Brīdināju – tu dabūsi atkal pa pieri! Viņš neklausījās. Bliezu viņam ar kāju,” emocijas valdīt spējusi nav ”Lauku sētas” zvaigzne.

Kā tagad klājas leģendārajā ”Lauku sētā”, kur startēja Ingūna? Lasi TE!

Pēc šī izgājiena pie viņas ieradušies apsargi, likuši savākt mantas un pazust.

”Lai tavas smakas vairs te nebūtu – tā viņi man teica. Tas maita bija pasūdzējies. Kā vēlāk man pastāstīja, esmu salauzusi viņam degunu.

Bet pati gandrīz uz ielas paliku. Firma, caur kuru atradu darbu, palīdzēt nevarēja, jo darbu zaudēju kaušanās dēļ. Labi, ka atradu cilvēku, no kā aizņemties 100 eiro, lai atbrauktu uz Latviju,” atceras Ingūna.

Taču ar to likstas nav beigušās. ”Tas, kā braucām uz Latviju, bija nākamais murgs. Ar mums bija tāds dīvains džeks. Uzreiz sajutu, ka mašīnā smird pēc kaķu mīzeļiem. Skaidrs – ”zāle”!

Ik pa 20 minūtēm tas džeks prasīja piestāt uz tualeti. Skatos, ka iet pīpēt, bet atpakaļ nāk galīgā ”ķīselī”.

Tas bija neizturami. Galu galā, Varšavā viņu izsēdinājām,” atceras Ingūna.

It kā vēl ar to nepietiktu, problēmas sataisītas arī uzreiz mājās, Velēnā, atgriežoties. Ingūna esot aizgājusi nopirkt paziņai šņabja pudeli, bet Velēnas centrā saskrējusies ar likumsargiem. Viņas nervi sakarā ar visiem pārdzīvojumiem bijuši tā uzvilkti, ka ”Lauku sētas” zvaigzne izlēmusi pakaitināt vīrus.

”Speciāli attaisīju to pudeli, gribēju pakaitināt likumsargus – nu, ko, jūs man protokolu rakstīsiet? Jā, uzrakstīja!

Bet man ir pie d***as! Šī nedēļa bijusi tāds murgs! Es vairs negribu tādus piedzīvojumus!

Apzinos, ka esmu sataisījusi lielus sūdus,” tā Ingūna, kura cer, ka viņas pieredze liks tautiešiem padomāt, pirms doties peļņā uz ārzemēm.