Sākusies pieteikšanās TV šova ”Lauku sēta” jaunajai sezonai

10 komentāri

Izsludināta pieteikšanās LNT šovam ”Lauku sēta”, kas ierasti spēles dalībniekiem izvēršas par jautru un piedzīvojumiem bagātu vasaru Latvijas laukos. Turklāt šogad tiek meklēti ne vien dalībnieki, bet ir arī iespēja pieteikt savu saimniecību, kurā uzņemt 12 čaklus un strādīgus palīgus.

”Šova formāts paliks nemainīgs, jo gadu gaitā tas jau ir pieslīpēts un pierādījis savu potenciālu. Kā katrā sezonā galvenais āķis ir krāšņi dalībnieki, kas veido Latvijas sabiedrības miniatūru modeli, un lauku sēta ar darbos prasīgiem un lustīgiem saimniekiem,” Skaties.lv norāda šova veidotāja Indra Miziša.

Arī šova sestajā sezonā tiks saglabāts ”Lauku sētas” tradicionālais dalījums – puse dalībnieku būs puiši, otra puse – meitenes. Savukārt šīs sezonas sacensības princips tiks turēts noslēpumā, līdz dalībnieki ieradīsies ”Lauku sētā”. ”Lauku sētā” darba daudz un pārsteigumu arī.

Dalībnieku iepriekšējā pieredze lauku darbos nav izšķiroša, galvenais ir komandas spars un vēlme mācīties, kā arī uzvarēt. Iespējams, nāksies nakšņot šķūņaugšā, pirtī vai teltī. Taču šī noteikti ir vienreizēja iespēja sajust īstu lauku dzīves garšu, kā arī sacensties ar citiem dalībniekiem par vērtīgu balvu.

Ja tavā saimniecībā darbs dzen darbu, bet saviem spēkiem netiec galā, tad ir īstais laiks pieteikt savu saimniecību TV šovam!

”No saimniecības sagaidām darbu daudzveidību, arī atpūtas un joksēšanās iespējas. Prasīgus, bet tajā pat laikā pietiekami nebēdnīgus un atraktīvus saimniekus, kas dalībniekus spēj izsviedrēt darbos un izpriecēt pelnītā atpūtā,” tā Miziša.

Tiek gaidīti arī pieteikumi no saimniecībām, kas nodarbojas ar netradicionālo lauksaimniecību, un no saimniecībām, kas saimnieko jūras krastā, iet zvejā un paši pēc tam apstrādā lomu.

Tāpat jābūt iespējai civilizēti izmitināt 12 dalībniekus un nodrošināt ar darbiem, jo, kā zinām, ”Lauku sētā” darba daudz.

Piesakies! Iespējams, ka šī kļūs par jautrāko un piedzīvojumiem bagātāko vasaru kārtīgos latvju laukos!

  • Galdnieks, māku bruģēt, celtnieks, pavārs, spēlēju ģitāru u.c.
  • Pievieno foto šeit

    Maks. 10 MB

  • Šova veidotāji patur ekskluzīvas tiesības vienpersoniski izvēlēties šova dalībniekus pēc saviem ieskatiem.

  • Istabas, pirts, šķūnis, teltis … u.c.
  • Pievieno saimnieka (-ces) un saimniecības foto šeit

    Maks. 10 MB

  • Šova veidotāji patur ekskluzīvas tiesības vienpersoniski izvēlēties šova dalībniekus pēc saviem ieskatiem.