Saimniecībā viņa iesoļos platformenēs! ”Lauku sētas” jaunās sezonas kārdinātāja – seksīgā pilsētniece Vita

12 komentāri
Saimniecībā viņa iesoļos platformenēs! ”Lauku sētas” jaunās sezonas kārdinātāja – seksīgā pilsētniece Vita
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Jau ceturtdien, 21. septembrī, tiks dots starts lieliskajam LNT šovam ”Lauku sēta”. Kā ierasts, arī šogad kompānija būs raibu raibā – no lauku darbu ekspertiem līdz smukām pilsētas meitenēm, kuras ierodas laukos ar kosmētikas maku un dārzu ravēt dodas augstpapēžu kurpēs. Daiļās pilsētnieces šogad pārstāvēs simpātiskā dejotāja Vita Taube.

”Man ir pasākumu aģentūra un deju studija, bet par dejotāju sevi neuzskatu – tā ir mana aizraušanās,” Skaties.lv par sevi stāsta rīdziniece Vita.

Viņa neslēpj, – lauku darbus sen neesot darījusi, tāpēc mērķis ir izturēt kā emocionāli, tā arī fiziski. ”Bērnību gan dzīvoju laukos, bet tas bija padsmit gadus atpakaļ, tāpēc viss ir aizmirsts.

Es neesmu pārliecināta par savu fizisko izturību. Toties man ir mērķtiecība, gribasspēks un loģiskā domāšana,” neslēpj Vita.

Meitene smejas, ka kā īsta ”caciņa” nejūtoties – augstpapēžu kurpēs viņa ”Lauku sētā” nestaigās.

”Man ir platformenes, ar kurām iesoļošu saimniecībā,” lauku dzīvei piemērotāku alternatīvu izvēlējusies Vita. Tiesa, ikdienā viņa staigājot uz 12 centimetru ”augstpapēdenēm”, un speciāli ”Lauku sētai” iepirkusi apavus bez papēžiem.

”Diezgan stulbi būtu augstpapēžu kurpēs pa laukiem staigāt,” tā Vita.

Starp citu, Vitas sirds joprojām ir brīva. Bet Stiflers cierē pēc meitenes – LASI ŠEIT! Vai tur kas sanāks?

Vitai ir kāda īpašība, kura piemita arī iepriekšējo sezonu skaistākajām meitenēm – viņa nemākot turēt mēli aiz zobiem! ”Draugi teica, lai šovā neesmu es pati, jo, ja man kāds nepatīk, nekādas draudzības nebūs,” neslēpj jaunā šovmene.

Nepalaid garām – ”Lauku sētas” kaislības sākas jau ceturtdien LNT!

12 komentāri