Sabrūk visas vīzijas un tiek piedzīvota īpaši skarba izbalsošana. ”Lauku sētu” pārņem nebijusi spriedze

23 komentāri

1. novembra vakars klāt ar jaukāko iespējamo izklaidi – kārtējo ”Lauku sētas” sēriju. Un šoreiz sērija nudien nepievīla neviena cerības – tajā netrūka ne mīlas intrigu, ne spriedzes, ne asaru, ko sagādāja līdz šim spraigākā un emocionālākā izbalsošana.

Tā kā dalībnieku lauku sētā paliek arvien mazāk, virtuvē saimnieko tikai viens pavārs, bez palīga. Pavāra godā Dairis.

Nedēļas lielais darbs – bruģa likšana. Darbu vadītāji – lielā Sanita un Rasmuss. Sapratuši, ka palikuši mazākumā, zēni cenšas iedraudzēties ar meitenēm, kas nozīmē visai romantiskus brīžus.

Rasmuss māca mazajai Sanitai peldēt. Mēļo, ka starp abiem valda kas vairāk par draudzību. Sanita klusē kā partizāns!

Video, kurā redzama abu kaisle ūdenī, skaties TE!

Meiteņu komanda nobažījusies, ka Rasmuss sagrozīs Sanitai galvu tā, ka viņa nostāsies puišu pusē.

Bruģēšana meitenēm sagādā pamatīgas grūtības, bet pateicoties darbu vadītājai meitenes strādā ar lielu jaudu un turpina strādāt pat tumsā, ko atzinīgi novērtē arī saimnieki. Puišu darbu dara galvenokārt Rasmuss – Dairis rosās virtuvē, bet Dzintars kā jau Dzintars nav nekāds bruģētājs.

Atslodzei tiek sarīkota jauka spēlīte, kurā puišiem iespēja tikt pie randiņa ar kādu no meitenēm. Uzvar un pie romantiska vakara ar lielo Sanitu tiek Dairis.

Kad pulkstenis sit pusnakti, Dzintars ierodas saukt Sanitu atpakaļ mājās, bet nekā – abi paliks vēl baudīt divvientulību. Dzintars bešā nepaliek un nočiepj viņiem arbūzu, ar ko padalās ar pārējiem dalībniekiem.

Pēc randiņa Dairis atzīstas, ka ar prieku veidotu ar šo sievieti attiecības ārpus šova. Tiesa, aci uz Sanitu uzlicis arī gaišreģis Dzintars…

Bruģēšana raisa konfliktus dalībnieku starpā un tik viegli nevedas.

Dzintaram jau rādās vīzijas par izbalsošanu – pupiņas šķirošot viņš un Eva. Par nedēļas čaklāko tiek atzīta lielā Sanita, bet sliņķi – pavārs Dairis. Iekšā balsojuma upuris ir Dzintars.

Dzintars šokā – viņam cīņa ar Dairis rādījusies kā fināla cīņa. Vīzijas izrādījušās nepatiesas!

Cīņa ir ārkārtīgi sīva. Pupiņu šķirošanā uzvar Dzintars, un spēli pamet Dairis. Kā izrādās, arī Dairis ir izšķirojis visas pupiņas, taču iesaukties pirmais paspējis Dzintars.

Dalībnieki atzīst, ka no Daira atvadīties ir ļoti skumji un no šī brīža neviens vairs nevienam nav draugs – sākas cīņa, kurā katrs ir pats par sevi.

Interviju ar Dairi pēc izbalsošanas lasi TE!

23 komentāri