Rupjas īsziņas nakts melnumā un dzīve šova agonijā. ”Lauku sētas” konkurentu naids turpina vajāt Venēru

”Lauku sētas” salauztā dzelzs lēdija, liepājniece Venēra Ronkauska, Skaties.lv atklātā intervijā jau pastāstīja, kā dalība šovā viņai ļāva iepazīt ļaužu zemiskumu jaunā līmenī. Intervijas turpinājumā Venēra atklāj, kādas ir viņas attiecības ar nu jau bijušajiem šova kolēģiem. Kā izrādās, daži joprojām turpina dzīvot spēles sajūtās – Venēra no kāda finālista pēc spēles saņēmusi ļoti rupju ziņu.

Atpakaļ uz rakstu

13 komentāri

 • Vērotājs

  Vērotājs

  Liepājā cilvēki par Venēru kaunās. Vīru vairs zem tupeles nenoliksi pa kreisi staigājot. Visi Venēra zin Tavu melno pusi Liepājā. Uzgrūzdama žulti uz citiem dalībniekiem, tu tikai centies savu pagātni piesegt. Bet pagaidi...viss nāks gaismā! Tādu nekritnu sievieti, pat par sievieti nenosauksi, mežonis! Man reāli kauns,ka tāda liekule dzīvo manā pilsētā.... Lauku sētu skatoties vemt gribējās no tās vecenes. Augstprātība sprāga pa visām grumbām laukā. PRET pārējiem dalībniekiem man nekāda iebilduma nav. Visi kā cilvēki, intervijās runā par sevi, citus neaizskar. A te viena skaudības pilna vecene,iedomājas,ka ir pasaules naba un noliek visus no A-Z. Pretīga!
 • Re:

  Re:

  Nu Venēra.... skaldi un valdi... necel degunu gaisà... nevar tik nicīgi par cilvēkiem izteikties... nu jā, vīru komandēt nevari, tpc centies visus citus izkomandēt... visās intervijās tava augstprātība un vienīgā taisnība dominē... nav smuki, nav....
 • Lauku Sētas fans

  Lauku Sētas fans

  Arī citi dalībnieki sniedza intervijas, taču visi runāja par sevi, neviens nenomelnoja pārējos dalībniekus. Bet, acīmredzot, šī patiešām ir naida un skaudības pilna vecene, kurai ļaunums spiežās ārā pa visiem caurumiem.
  • Kaspars

   Kaspars

   Pilnīgi tev piekrītu. Venēras rakstura īpašības var gan lasīt, gan skatīties pa TV.......beigās jau pat viņas Lauku sētas savervelētie saprata, kas viņa par cilvēku un nevēlējās redzēt finālā. Kā var savos gados būt tāda skaldītāja,nemaz dzīves skola nav iegūta 🤦‍♀️
 • Dullais janka
 • Māris
 • Zane

  Zane

  Neticu,ka kāds sūta zvaigznelei trijos naktī sms. Tantukam davos 50+ ir totāls uzmanības deficīts. Šovs paliek šovs un nebija vecajai grezelei tur ko līst. Un tā runāšana un citu nolikšana ir tikai skaudība. Tantukam tik ļoti gribējās dancināt pēc savas stabules. Ja tā nebūtu,tad nelīstu tagad kā tampons visos caurumos ar savām intervijām. Vecā grezele.
  • Lasītāja

   Lasītāja

   Piekrītu kārtējie intrigantes murgi... Rēcīgākā sērija bija, kad jaunam puisim vajadzēja stāvēt uz viņu... Tā arī tak Latvijas priekšā pateica 😂. Nu sorry 20 gadu starpība dara savu...
 • Lasītāja

  Lasītāja

  Nesaprotu, nesaprotu... Kāpēc tik liels naids šai meitenai pret Danu? Lauku sētā Dana bija vienkārša, mierīga meitene. Nemanīju, ka Dana būtu ar kaut ko izcēlusies, lai dabūtu sev šādu uzmanību, kādu pievērš Venēra...ļoti nepatika gan, kā venēra Danu visu laiku mēģināja pazemot, piemēram krāsojot šķūni... Juris, jā tur jau visi redzēja... Varbūt, tāpēc ka viņš par visu iesmēja un nedancoja pēc Venēras stabulītes... Tāpēc venērai redzamas dusmas pret šo puisi... Jau raksta sākumā tiek aizskarti abi... Bet raksts tak ir par tevi venēra... Un tik lielīgi uzrakstīt Jurčikam naudu vajadzēja!!! Kuram, tad no jums nevajadzēja to!!! Ja Juris būtu viņai ko rakstījis, tad sms būtu saglabāta un afišēta tautai... Tāpēc nevajaga apmelot puisi... Man patika visi dalībnieki... Kādam tak bija jāvinnē.
 • Vii

  Vii

  Jā, trijos naktī ziņas citiem parasti sūta cilvēki, kuriem patiesībā ar skubu vajadzētu sazināties ar kādu narkologu. To gan viņi nez kāpēc nekad nedara!
 • Jezupiņš
 • ...

  ...

  Tā uzvedas cilvēks, kurš ir mainījies (Jura un viņa ģimenes izpratnē). Gan jau sadzēries sūtīja tās sms. Normāls cilvēks kaut ko tādu neizdarītu, bet nu Jurčiks jau nemaz arī nav normāls. Māmiņa var lepoties ar savu dēliņu un turpināt aizstāvēt!!!
  • atradusies vēl viena burka

   atradusies vēl viena burka

   zvaigzne.Visi citi vainīgi tikai ne pati.Man kauns ka tāda ir no manas pilsētas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!