Romantiski foto: ”Lauku sētas” vicečempions Normunds ar līgavu pozē saulrietā

0 Komentāru
Romantiski foto: ”Lauku sētas” vicečempions Normunds ar līgavu pozē saulrietā
MONTA APINE

”Lauku sētas” sestās sezonas otrās vietas ieguvējs vasaras izskaņā iepriecinājis savus daudzos atbalstītājus ar skaistu fotosesiju. Sezonas skatītāju favorīts tajā pozē kopā ar savu līgavu Agnesi, kura, starp citu, kandidē uz jauno ”Lauku sētas” sezonu!

Kā sarunā ar Skaties.lv atklāj Normunds, bilžu autore ir fotogrāfe Monta Apine, kura piedāvājusi pabildēties, un pāris ar prieku izmantojis iespēju.

”Lauku sētas” fani pie bildēm jau izteikuši komentārus par to, vai tik tās nevēsta par saderināšanos. Normunds šīs baumas noraida, atklājot, ka Agnese jau sen ir viņa līgaviņa – saderināšanās notikusi jau pirms ”Lauku sētas”!

Normunds ar Agnesi kopā ir jau vairāk kā sešus gadus. Kā Skaties.lv atklājis pāris, Normunda dalība ”Lauku sētā” abu attiecībām nākusi tikai par labu – nu pāris pošas savas mājas celtniecībai.

Arī Agnese, Normunda pozitīvās pieredzes iedvesmota, šogad izlēma pieteikties ”Lauku sētai”. Tas, vai Agnese ir iekļuvusi spēles septītajā sezonā, būs zināms jau pavisam drīz – līdz ”Lauku sētas” septītās sezonas pirmizrādei atlicis mazāk kā mēnesis.

0 Komentāru