Riktīgs laucinieks ar pilsētnieka piesitienu. Lauku sētas brašā traktorista Intara stāsts

2 komentāri
Riktīgs laucinieks ar pilsētnieka piesitienu. Lauku sētas brašā traktorista Intara stāsts
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

”Lauku sētas” fanu simpātijas izpelnījies Intars Sarmulis no Tirzas pagasta Virānes. Puisis ar lepnumu prezentē sevi kā traktoristu un lauku dzīves patriotu un atklāj, ka ”Lauku sētā” cer noturēties tik ilgi, lai nosvinētu 30 gadu jubileju.

”Ikdienā strādāju zemnieku saimniecībā, tāpēc tie darbi, kas ir šeit, man nav nekas jauns,” sarunā ar Skaties.lv atklāj Intars. Un viņš esot kārtīgs darbinieks, ar priekšnieku nācies labi sarunāt, lai palaiž filmēties. Priekšniekam to, ka dosies uz ”Lauku sētu”, Intars gan paziņojis pēdējā brīdī.

”Tā kā man ir labi draugi, kas strādājuši tādā jomā, izdevās sarunāt aizvietotājus darbā. Viss tiek kontrolēts” smej Intars.

Galvenais viņa fans šovā ir dēliņš. ”Man ir dēls, viņam ir septiņi gadi, kurš nevarēja vien sagaidīt, kad parādīšos ekrānā,” smejas strādīgais puisis.

Dalība ”Lauku sētā” viņam no radiem nav bijusi jāslēpj, jo paši radinieki Intaru pieteikuši spēlei. ”Mani pieteica māsīca. Sākumā to neuztvēru nopietni, bet tad, kad saņēmu apstiprinājumu, ka esmu pieņemts šovā, tikai sapratu, kur esmu iekūlies,” sirsnīgi smejas Intars.

Intars pats sirdī ir īsts lauku puisis, un ar to lepojas.  ”Esmu 17 gadus nodzīvojis laukos. Pa vidu esmu padzīvojis Rīgā, un tagad par sevi saku tā – riktīgs laucinieks ar pilsētnieka piesitienu!

Laukos nav tās steigas. Cilvēki ir mierīgāki, līdz ar to arī draudzīgāki. Pilsētā visi skrien – darbi, darbi, darbi. Jā, laukos arī ir darbi, bet tā skriešana mazāka. Laukos vairāk izbaudi to dzīvi,” pilsētas un lauku dzīvi salīdzina Intars.

Viņš ar prieku secina – dzīve ārpus pilsētas sāk atgūt prestižu, un ”Lauku sēta” ir vēl viens veids, kā parādīt tautai, cik jauki cilvēki mīt ārpus Rīgas.

”Es domāju, ka tagad ir tā, ka pilsētnieki sāk vairāk pārvākties uz laukiem. Redzu, ka cilvēki braukā, meklē lauku īpašumus, ko iegādāties.

Ļaudis meklē vietu pie dabas, kur var atbraukt, kaut brīvdienās izbaudīt putniņu čivināšanu,” spriež Intars.

Intaram simpatizējošā Vita no šova izbalsota, bet puisis ir apņēmības pilns noturēties līdz galam.

”Es esmu cīnītājs, plānoju te palikt līdz beigām. Man nepatīk kasīties, gribas būt draudzīgam ar visiem. Un tajā pašā laikā – uzvarēt,” bez intrigām, bet ar darbu sevi pierādīt grib Intars.

Egīls jau zina, kurš uzvarēs! Lasi te!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl