Reizi pusgadā aizeju uz randiņu ar citu kungu! ”Lauku sētas” Daces metode pret ģimenes krīzēm

14 komentāri
Reizi pusgadā aizeju uz randiņu ar citu kungu! ”Lauku sētas” Daces metode pret ģimenes krīzēm
ĢIRTS OZOLIŅŠ, F64

Drīz pēc šova ”Lauku sēta” filmēšanas atraktīvā Dace Bullīte pašķīrās no vīra, neslēpa, ka dodas uz randiņu ar citu vīrieti, taču pēc tā – tomēr atgriezās pie vīra.  Sarunā ar Skaties.lv Dace atklāj, ka šāda nevainīga aiziešana uz randiņu ar citu patiesībā ir lielisks glābiņš ģimenes krīzēs. Jo liek paskatīties uz savu otro pusīti no cita skatu punkta.

Par Dace privātās dzīves peripetijām pēc ”Lauku sētas” lasi TE!

”Dažreiz, kad ģimenē iestājas krīze, es mēdzu atsaukties kādam, kurš vēlas iepazīties.

Dodos un tikšanos, parunājos, tad dodos mājās, pārcilāju visu galvā un līdz šim esmu sapratusi, ka labākas kandidatūras par jau esošo vēl nav.

Patiesībā šādi randiņi krīzes brīžos palīdz saprast, kas ir kas un cik labi vai slikti patiesībā šobrīd ir. Tas ir tāpat, kā kad visi saka: ”Jā, tur, ārzemēs gan ir labi un skaisti, ne kā pie mums – viss slikti.”

Tomēr, kad kāds no šiem teicējiem aizbrauc un apskatās, saprot, ka dažkārt tajās ārzemēs ir vēl sliktāk, nekā pie mums pašiem.

Tāpat ir ar attiecībām. Uzskatu, ka šāda viena tikšanās reize ar svešu cilvēku palīdz saprast, cik labs vai slikts ir tavs pašreizējais. Tu saproti, ka vecas un pārbaudītas vērtības tomēr ir stabilas,” uzskata Dace.

Viņa uzsver, ka šādi randiņi nebojā ģimeni, jo tā ir tikai satikšanās kafejnīcā – visi paliek viens otram uzticīgi.

”Došanās reizi pusgadā, kad iestājas ģimenes krīze uz vienu šādu pasēdēšanu kafejnīcā man personīgi palīdz noturēt attiecības stabilas,” tā Dace un iesaka arī citiem izmēģināt šo vienkāršo metodi attiecību stiprināšanai.

Tas palīdzēs saprast, ka zāle pretējā pusē ne vienmēr ir zaļāka un paraudzīties uz savu ģimeni no malas, lai saprastu – viss taču ir lieliski!

”Mums vienmēr būs sajūta, ka citiem ir tik labi un laimīgi, kāpēc man tā nav. Šī sajūta rodas no tā, ka mums nav, ar ko salīdzināt. Un, ja nav ar ko salīdzināt, grūti noteikt kvalitāti,” pamāca Dace.