Producenti komentē Jurčika blēdīšanos ”Lauku sētas” finālā

6 komentāri
Producenti komentē Jurčika blēdīšanos ”Lauku sētas” finālā
SKATIES

Pēc uzvaras ”Lauku sētā” Juris Jakubanecs jeb Jurčiks Skaties.lv atklājis, ka pirmspēdējā uzdevumā blēdījies, nošpikojot ripu kombināciju no Viljama, kurš uzdevumu veicis pirmais. Šova producente Indra Miziša Skaties.lv komentē šo situāciju.

Internetā karstas diskusijas raisījis jautājums ap pirmspēdējo fināla uzdevumu – čaklāko sezonas dalībnieku secības sakārtošanu.

Viljams un Juris ilgi nemācēja salikt ripas pareizā secībā, līdz Viljamam tas izdevās. Viljams metās nākamajā uzdevumā, viņam sekoja Jānis Rāzna, bet Juris palika mežā viens ar ripām un negaidīti ātri pievienojās Viljamam pēdējā uzdevumā.

Skatītāji ir neizpratnē, kurš palika pieņemt Jura uzdevumu, ja jau Jānis devās līdzi Viljamam.

”Jā, Rāzna kopā ar Viljamu devās uz pēdējā uzdevuma izpildes vietu, taču Juris mežā ar ripām nepalika viens bez uzraudzības. Uzraudzīt, vai Juris izpilda uzdevumu, palika viens no šova organizatoriem.

Kad Juris savas ripas bija pareizi salicis, tika pārbaudīts, vai uzdevums izpildīts pareizi, un tikai tad Juris varēja turpināt ceļu,” to, ka Juris nav mežā palicis bez uzraudzības Skaties.lv uzsver producente.

Bet kā tas nākas, ka Jurim, kuram uzdevuma izpilde iepriekš galīgi nevedās, pēkšņi izdevās izpildīt to uzreiz pēc Viljama?

Sarunā ar Skaties.lv Jurčiks neslēpj, ka gluži vienkārši nošpikojis pareizo kombināciju no Viljama.

”Pirmajam vajadzēja būt Viljamam.” Jurčiks atklāj, ka ”Lauku sētas” finālā mazliet noblēdījies

Producente uzsver, ka tas noteikti nav iemesls anulēt šova rezultātu. Rūdītākie ”Lauku sētas” fani būs pamanījuši, ka katrā sezonā fināla spēlēs ir kāds atjautības uzdevums, un šī nav pirmā reize, kad kāds no finālistiem pareizo kombināciju ”nošpiko” no otra. Un tā jau ir daļa no atjautības – izjaukt salikto kombināciju, kad uzdevums apstiprināts kā izdarīts. Viljams spēles steigā to aizmirsis,

”Skatītāji atcerēsies, ka ceturtajā sezonā pie Sarmītes finālists Kristaps, kad bija paveicis atjautības uzdevumu un tas bija apstiprināts, to izjauca, lai citi nenošpiko.

Ir ļoti svarīgi klausīties noteikumos, ko izskaidro Jānis, jo nevienā brīdī netiek pateikts, ka padarīto nedrīkst izjaukt,” uzsver Miziša

Interesanti, ka pagājušās sezonas uzvarētājs Aigars Kļavs šo aspektu Jurim pirms fināla spēlēm atklājis kā svarīgāko viltību – ja pirmais atrisini atjautības uzdevumu, izjauc to pēc pieņemšanas. Taču, ja to pirmais izdara otrs, bet neizjauc, nebaidies špikot!

Miziša atgādina, ka iepriekš spēlē, pildot uzdevumu ar smiltīm, konceptu – ”kas nav aizliegts, tas ir atļauts” izmantojusi Dana. Tā ka fināla rezultāts nav apstrīdams un šie notikumi tikai kārtējo reizi apliecina, ka ”Lauku sētā” uzvar ne tikai stiprākais, bet atjautīgākais un viltīgākais!

Gribi vēl? Ieskaties dalībnieku ballītē pēc spēles šovā ”Jurčika ceļš”!