”Pošla na*** ! Sakop savus pakšus vienreiz!” Skaļākais skandāls ”Lauku sētas” vēsturē – izbalsotais Paass izlamā saimnieci

Ceturtdienas, 28. septembra, vakarā šovu fanus iepriecināja ”Lauku sētas” jaunās sezonas otrā sērija un pirmā izbalsošana. Un tā beidzās ar skandālu, kuram līdzīgs šovā vēl nav pieredzēts.

Atpakaļ uz rakstu

102 komentāri

 • To coment.

  To coment.

  Nēz...kautkas man tomēr tai Lauku sētas " saimniecē" nepatīk...Ok, no Lauku sētas viena otra puiša puses izskatās, ka IQ ir zem zemākās gradācijas. Jo tomēr tu esi šovā, zem kamerām. Tā kā būtu daudz maz " jāfiltrē" un jāsaprot ko atļauties runāt kameras priekšā.
  Bet " saimniecē" ar mīt sava ļooti nepatīkama "indes garša", nav tai sievietei laba aura, diemžēl, brrrr.
 • Andris

  Andris

  Nedomāju, ka ir pareizi veidot šovu pie tādiem "saimniekiem", kas patiešām uz HAĻAVU sakārto savu īpašumu(nelikumīgi nodarbinot par velti) citus. Ja gribiet taisīt šovu, brauciet pie vientuļiem večukiem vai daudzbernu ğimenēm, kuriem tiešām pietrūkst gan spēka, gan finanses, lai sakoptu kaut nedaudz savu lauku viensētu. Par šo LAUKU SĒTU varu piekrist vērtējumam "NOLAISTI PAKŠI"!!!
 • Inta Rudovica
 • Zanda Lecīte

  Zanda Lecīte

  Un ar ko saimniece labāka, abi divi pretīgi sevi apkaunoja. Pieaugusi, sakarīga sieviete likās, varēja paklusēt un pateikt visu labu. Kauns man būtu viņas vietā. Puika varbūt vēl izaugs un mainīsies dzīves gaitā, bet tādai bērni nākotnē skatīsies šovu un kaunēsies.
 • Māte

  Māte

  Kas tad tā par saimnieci? Kā sieviete gados var tā runāt? It kā vajadzētu piemēru rādīt citiem un vēl kameru priekšā! Tie dalībnieki arī šausminās utt bet neviens neredz to gadu starpību! Jaunietim protams sakāpa galvā tas ka viņu apsaukā citiem, tāpēc arī negribēja strādāt man viņa tik žēl! Savākušies Latvijas pabiras ar nodzertām sejām un smadzenēm. Kā nav kauna visu priekšā visu laiku runāt par seksu, viens ap otru tur nemties! Fuj! Kā !? Kā sieviete var uzvilkt kūts zābakus novalkātas drēbes un iebāzt auskarus! :D
  Kā var gulēt tajās blusās? Tak visi sasvīduši netīri kopā ar žurkām guļ! Saimniecei terpertīnam naudas nav?
  Nodzēra visu? Antisanitārija! Esmu tiešām esmu pārsteigta!
 • Ligita Zvirbule
 • Aigars Bērziņš

  Aigars Bērziņš

  Nezinu kurā momentā šī paudze izlaidās_? kautkas nogāja greizi?
 • Arno

  Arno

  Tad taču viss ir iestudēts,teātris brīvā dabā! Padomajiet-kaut kam jānotiek lai vispār būtu kas skatās!
 • Valts Zakis

  Valts Zakis

  Piesakas tadam šovam 7n neko nedara nu kamon tiešām es tadu dzeku sen nomasetu .
 • Anonīmi

  Anonīmi

  Sipeniecei sen vajadzēja pasūtīt nah** šāi dzērienu mīlētājai tv šovā nau pareizā vieta.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!