”Pošla na*** ! Sakop savus pakšus vienreiz!” Skaļākais skandāls ”Lauku sētas” vēsturē – izbalsotais Paass izlamā saimnieci

102 komentāri
”Pošla na*** ! Sakop savus pakšus vienreiz!” Skaļākais skandāls ”Lauku sētas” vēsturē – izbalsotais Paass izlamā saimnieci
Skaties.lv

Ceturtdienas, 28. septembra, vakarā šovu fanus iepriecināja ”Lauku sētas” jaunās sezonas otrā sērija un pirmā izbalsošana. Un tā beidzās ar skandālu, kuram līdzīgs šovā vēl nav pieredzēts.

Sērija sākās ar Elīnas un Jāņa negaidītu paziņojumu, ka viņi vēlas doties prom no spēles, jo pārējiem dalībniekiem viss grozās ap seksu un pikantām sarunām par ”stīvajiem” un ”čožiņām”.

Šova vadītājam tomēr izdosies abus pārliecināt atgriezties šovā. Drīz tika pieķerts arī galvenais pikantēriju karalis – tas izrādījās Matīss, kurš ar prieku parunā gan par ”rīta stingumu”, gan ”caurumiem”, gan ”joksēšanos”.

Atklājās, ka kompānijas guļvietā sienaugšā iemitinājušās peles. Nakts laikā kompāniju sakoda blusas, kas radīja divējādas emocijas – citi pasmējās, ka lauki vien esot, kamēr otra puse cēlas pamatīgas pretenzijas.

Par pirmās nedēļas pavāru kļuva Latvijas Stiflers Normunds.

Sākās pirmās nesaskaņas – modelis Paass atteicās smērēt savas štātes kūts darbos, tāpat puišus nokaitināja Lauras tā pļāpāšana un jaukšanās pa vidu citu sarunām.

Laura sadomājās, ka iepatikusies Stifleram. Šovā brieda zaļumballe un virmoja mīlas vēsmas. Visi gatavojās, kā nu māk – tautastērpi, meijas, gaismas, dziesmas, dejas, jautrība.

Galu galā, ballīte izvērtās dejās un dziesmās līdz rītausmai. Saimniece sajūsmināja kompāniju, kāpjot uz skatuves un pati uzstājoties ar dziesmām.

Par vakara naglu kļuva Stiflers, kurš, ”paņēmis uz krūts” drosmei, metās bildināt Lauru. Diemžēl Laura atteica siržu lauzējam un pat aizkadrā nosauca mīlnieku par muļķi.

Jānis Paass turpināja distancēties no komandas un darbiem.

Stiflers, kura pavārmākslas prasmes sākotnēji tika kritizētas, novedot puisi līdz asarām, iepriecināja visus ar savām zivju – gaļas kotletēm pēc mammas receptes.

Par nedēļas čaklāko saimniece atzina meiteņu komandu un Evu. Savukārt slinkākais likumsakarīgi izrādījās Jānis Paass. Par iekšējā balsojuma upri krita mutīgā Laura.

Abu likteni izšķīra pupiņu šķirošana, kurā zaudēja Paass.

Jāņa iziešana izvērtās par skandālu. Modelis ļāvās kārtīgai vārdu pārmaiņai ar saimnieci.

EKSKLUZĪVI – ko saimniece pateica Paasam pirms izbalsošanas? Lasi te!

”Aizveries, bļāviens! Pošla na*** ! Sakop savus pakšus vienreiz!” tie bija tikai daži no Jāņa sulīgajiem atvadu vārdiem saimiecei.

Ekskluzīvi! ”Ķēķa runas” jeb tas, ko neparādīja ekrānā! Skaties Paasa pārdomas pēc izbalsošanas TE!

Noskaties sēriju!

102 komentāri