”Pošla na*** ! Sakop savus pakšus vienreiz!” Skaļākais skandāls ”Lauku sētas” vēsturē – izbalsotais Paass izlamā saimnieci

102 komentāri
”Pošla na*** ! Sakop savus pakšus vienreiz!” Skaļākais skandāls ”Lauku sētas” vēsturē – izbalsotais Paass izlamā saimnieci
Skaties.lv

Ceturtdienas, 28. septembra, vakarā šovu fanus iepriecināja ”Lauku sētas” jaunās sezonas otrā sērija un pirmā izbalsošana. Un tā beidzās ar skandālu, kuram līdzīgs šovā vēl nav pieredzēts.

Sērija sākās ar Elīnas un Jāņa negaidītu paziņojumu, ka viņi vēlas doties prom no spēles, jo pārējiem dalībniekiem viss grozās ap seksu un pikantām sarunām par ”stīvajiem” un ”čožiņām”.

Šova vadītājam tomēr izdosies abus pārliecināt atgriezties šovā. Drīz tika pieķerts arī galvenais pikantēriju karalis – tas izrādījās Matīss, kurš ar prieku parunā gan par ”rīta stingumu”, gan ”caurumiem”, gan ”joksēšanos”.

Atklājās, ka kompānijas guļvietā sienaugšā iemitinājušās peles. Nakts laikā kompāniju sakoda blusas, kas radīja divējādas emocijas – citi pasmējās, ka lauki vien esot, kamēr otra puse cēlas pamatīgas pretenzijas.

Par pirmās nedēļas pavāru kļuva Latvijas Stiflers Normunds.

Sākās pirmās nesaskaņas – modelis Paass atteicās smērēt savas štātes kūts darbos, tāpat puišus nokaitināja Lauras tā pļāpāšana un jaukšanās pa vidu citu sarunām.

Laura sadomājās, ka iepatikusies Stifleram. Šovā brieda zaļumballe un virmoja mīlas vēsmas. Visi gatavojās, kā nu māk – tautastērpi, meijas, gaismas, dziesmas, dejas, jautrība.

Galu galā, ballīte izvērtās dejās un dziesmās līdz rītausmai. Saimniece sajūsmināja kompāniju, kāpjot uz skatuves un pati uzstājoties ar dziesmām.

Par vakara naglu kļuva Stiflers, kurš, ”paņēmis uz krūts” drosmei, metās bildināt Lauru. Diemžēl Laura atteica siržu lauzējam un pat aizkadrā nosauca mīlnieku par muļķi.

Jānis Paass turpināja distancēties no komandas un darbiem.

Stiflers, kura pavārmākslas prasmes sākotnēji tika kritizētas, novedot puisi līdz asarām, iepriecināja visus ar savām zivju – gaļas kotletēm pēc mammas receptes.

Par nedēļas čaklāko saimniece atzina meiteņu komandu un Evu. Savukārt slinkākais likumsakarīgi izrādījās Jānis Paass. Par iekšējā balsojuma upri krita mutīgā Laura.

Abu likteni izšķīra pupiņu šķirošana, kurā zaudēja Paass.

Jāņa iziešana izvērtās par skandālu. Modelis ļāvās kārtīgai vārdu pārmaiņai ar saimnieci.

EKSKLUZĪVI – ko saimniece pateica Paasam pirms izbalsošanas? Lasi te!

”Aizveries, bļāviens! Pošla na*** ! Sakop savus pakšus vienreiz!” tie bija tikai daži no Jāņa sulīgajiem atvadu vārdiem saimiecei.

Ekskluzīvi! ”Ķēķa runas” jeb tas, ko neparādīja ekrānā! Skaties Paasa pārdomas pēc izbalsošanas TE!

Noskaties sēriju!

TOP komentāri

 • RE
  +19 +17 -2

  RE

  Šis bija labākais kas jebkad redzēts Lauku sētā. Violeta nervozi pīpē stūrītī.
 • Igors Bauritis
  +20 +14 -6

  Igors Bauritis

  Priekš kam bija vispār jābrauc uz Lauku sētu, lai konstatētu faktu, kad neesi gatavs vispār tam ? Nu no Jāņa puses bija aplami Saimniecei veltīt tādus epitetus! Tomēr jāapzinās, kad esi Ciemos , Tevi sirsnīgi uzņēma, paēdināja izguldīja, Ļāva iejusties Lauku Burvīgumā! ! Šo gan rīcību no Jāņa uzskatu par aizskarošu un necieņas izrādīšanu ! Tas viņam vēl ir jāiemacās! Tiešām, maigi izsakoties tas bija rupji ! Viņu pat varēja par Cieņas un goda aizskaršanu ietiesāt tiesā! Daudzi redzēja,kad Jānis ir uz lauku darbiem nespējīgs! Smieklīgi nācās secināt, kad Jānis domāja,kad Guļot var uzvaru Piegulēt ! :D tiešām smieklīgi ! Par stilu runājot, tad nu Laukos galīgi nav vajadzīgas švīta lietas ikdienā! Pavēroju, kādos apģērba gabalos Jānis Tusē Laukos, tad nu atvainojos, kaut kādas luypatu kaudzes! Nekas nav domāts ikdienai ! Ja jau reiz ir stilists, tad arī jāņem vērā laika apstakļji, nevis sevi tvaicēt karstā vasaras dienā ar tumšajiem drēbju gabaliem, kad sanāk sautēt savu miesu ! Saulē tumšie apģērbi saules gaismu pievelk! Un tiešām jūties kā saunā! Un vēl ādas jakā! Nu galīgi nav tas ,kas ir vajadzigs! Ja jau Jānis ir baigais stilists, tad nu tadu stilu, kuru viņš piekopj, ir varbūt aktuāls Pilsētas jauniešiem ! Protams par stilu un gaumēm nestrīdās, jo katram ir savs uzskats, kā ģērbties un tā tālāk ! Bet visnotaļ es personīgi, ka pie stilista nevērstos! Uzskatu, kad viņa stila izjūtas galīgi garām ! Nekāds arī skaistulis ari nav ! Modelis? Hmmmm ..... modeļ čego ????? Ja jau nemāk ar Cilvēkiem Cilvēcīgu valodu attrast, tad nu vārdi ir lieki, Tāpat jau skaidrs!
 • Kristine Kazilaite

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl