Plaukst simpātijas un pirmais skūpsts: ”Lauku sētā” virmo mīla

0 Komentāru

Piektdienas, 24. septembra, vakarā kanāla TV6 skatītāju novērtējumam tika sniegta realitātes šova ”Lauku sēta” jaunākā sērija, un tajā dalībnieki vairs neslēpa abpusējas simpātijas.

”Lauku sētā” bija sākusies jauna darba nedēļa, un šova dalībnieku lielais darbs – sagatavot saimniecību kāzu norisei. Darāmā netrūka, un strādnieciņi cītīgi šeptējās, izņemot Magoniņu – viņa bija izvēlējusies pagulēt, jo, kā skaidroja, netaisās pārkarst saulē, un darbiem ķersies klāt tad, kas saule karsēs mazāk. Mārīte atzina, ka viņa gan tā nevarētu.

Drīz vien māju, kurā kuplā kompānija bija iekārtojusies, nācās pamest un uzsliet pašiem savu nometni. Pirmā nakts zem zvaigžņotajām debesīm dalībniekus satuvināja, jo nācās gulēt cieši vienam pie otra. Tas deva iespēju Aivim apskaut Viktoriju, bet Kristapam – Maiju.

Bija pienācis laiks pēdējam uzdevumam – jāsagaida kāzinieki, un spēles dalībnieki darināja goda vārtus. Par to, kā jaunlaulātie tika galā ar uzdevumiem, uzzini te!

Šova vadītājs Jāņa Rāznas vērtējumā, nedēļas uzdevumu dalībnieki bija paveikuši lieliski, un pirms došanās uz izbalsošanas šķūni kompāniju sagaidīja pārsteigums – vētraina ballīte ūdens baļļā. Līdz ar plunčāšanos siltajā ūdenī uzvirmoja arī romantika.

””Lauku sētā” mīlas burbulīši paukšķ,” Viktorijas satuvināšanos ar Aivi un Maijas satuvināšanos ar Kristapu komentēja Mārīte.

”Kristaps ir mīlīgs, viņš nāk, viņš apķer, iedod buču,” klāstīja Maija. Tikmēr Kristaps sprieda, ka viņa dzīve pēc šova noteikti izmainīsies. Abi nevairījās no skūpstīšanās arī pārējo klātbūtnē. ””Lauku sētā” ir bijis pirmais skūpsts,” paziņoja Viktorija.

Taču ballēšanās visātrāk bija beigusies Sandim, kurš šajā vakarā starp visiem uz krūti bija paņēmis visvairāk. ”Pilnīgas auzas. Tā kā telēns sastrēbos,” viņš neslēpa.

Visbeidzot bija pienācis laiks izbalsošanai, un, kā šajā sezonā ierasts, to, kura komanda kļūs par dalībnieku knapāka, tika noskaidrots komandu spēlē. Tajā zaudēja un pirmo reizi šajā sezonā uz izbalsošanas šķūni devās Cirvju komanda.

Par nedēļas sliņķi tika atzīta Magoniņa, bet dalībnieks, ko ne acu galā komanda neieredz un vēlas izbalsot, bija Ivars. Sīvā cīņā Magoniņa zaudēja Ivaram un pameta ”Lauku sētu”, un Cirvju komanda ar Sandi priekšgalā gavilēja, jo, pēc dalībnieku domām, no Magoniņas lielas jēgas darbos tāpat nav bijis.

Darbiem un nedarbiem, ķīviņiem un mīlestībai, intrigām un kaislībām ”Lauku sētā” seko līdzi piektdienu vakaros kanālā TV6 un televīzijā Go3! Savukārt pikantāki notikumi ar dalībniekiem iemūžināti šova aizkulisēs ”Ārpus sētas” televīzijā Go3!

0 Komentāru

Aktuālie Lauku sēta video

“Lauku sētā” atkal zog

“Ķēķa runas”: Ivars jūsmo par iespēju atkailināties TV kameru priekšā

“Esmu lepna par sevi.” Saruna ar Ilutu, “Lauku sētu” pametot

Video: Ivariņš “Lauku sētu” pamet ar jestru danci

Plaukst simpātijas un pirmais skūpsts: “Lauku sētā” virmo mīla

“Viss melns un put.” “Lauku sētā” pienācis laiks līdz šim netīrākajam darbam

"Lauku sētā" pēc izbalsošanas komandā paliek tikai viens vīrietis

Balvu Gunāra pēdējais uznāciens TV šovā: kolorītais kungs ierodas “Lauku sētā”

"Ķēķa runas": Raivis atklāj, kam novēl uzvaru "Lauku sētā"

Steiga un neuzmanība Ivaram liedz cīņu “Lauku sētas” finālā

Par ko sūrojas Magoniņa, "Lauku sētu" pametot?

Pirmo reizi “Lauku sētā” – kāzas