Pirmie kadri: “Lauku sētas” dalībnieki pošas lielajam finālam

2 komentāri
Pirmie kadri: “Lauku sētas” dalībnieki pošas lielajam finālam
LNT publicitātes foto

Pirms ”Lauku sētas” fināla dalībnieku vidū valda pamatīga spriedze – drīz tiks noskaidrots, kurš no četrinieka dosies mājās kā uzvarētājs. Taču ar kādām sajūtām katrs no dalībniekiem uzsāk cīņu finālā?

Ikvienam no finālistiem šī bijusi gara, emocionāli smaga un fiziski grūta vasara. Katrs izmantoja savas stratēģijas, balansējot starp čaklākajiem, sliņķiem un izbalsotajiem, balansējot starp miegu un bezmiegu, starp padarītiem un nepadarītiem darbiem, cīnījušies un tikuši četriniekā.

Kristaps vasaras gaitā trīs reizes izpelnījies čaklākā titulu un pierādījis sevi kā vienu no spēcīgākajiem konkurentiem lauku darbos.

”Ne jau visu var sasniegt ar spēku, ir vajadzīgs prāts, atjautība, pierubīt smadzenīti,” savu taktiku, kā plāno nokļūt līdz uzvarai šovā, atklāj Kristaps.

Elīnas mērķis spēlē – uzvarēt ar godīgu cīņu, bez viltībām un stratēģijām.

”Uz finālu es eju ar domu, ka, balstoties uz šīs vasaras pieredzi, nevajag padoties, vajag cīnīties un būt saskaņā pašam ar sevi. Tad ātrāk vai vēlāk viss būs ok,” teic Elīna.

Vienmēr smaidīgā Dace uzvaru finālā daudz labprātāk novēlētu Elīnai, kura visu vasaru sniegusi palīdzīgu roku laiku darbos.

Iespējams, lielākais stratēģis šova ”Lauku sēta” vēsturē Matīss atklāj, ka pirms dalības šovā pamatīgi izstudējis dalībnieku gaitas spēles iepriekšējās sezonās. Viņš pat trenējies pupiņu šķirošanā. Bet finālā puisis nokļuvis ar domu spēku.

Kurš kļūs par ”Lauku sētas” čempionu, skaties jau ceturtdienas, 23. novembra, vakarā LNT un TVPlay!

“Lauku sētas” dalībnieki finālam gatavi?

2 komentāri