Pirmie jaunumi Lauku sētas faniem! Šovā šosezon piedalīsies kāds jau populārs varonis

12 komentāri
Pirmie jaunumi Lauku sētas faniem! Šovā šosezon piedalīsies kāds jau populārs varonis
Publicitātes foto

Rudenim ieejot pašā plaukumā, arvien lielāka TV skatītāju daļa sāk satraukti dīdīties, jautājot – kad beidzot sāksies solītā Lauku sētas sezona un būs zināmi jaunie varoņi? Kā faniem var atklāt šova veidotāji, šosezon skatītājus gaida pārsteigums – spēlē startēs viens no Latvijas šovbiznesā jau zināmiem tēliem.

Tiem, kuri seko jaunumiem saistībā ar Lauku sētu, jau zināms, ka šajā sezonā dalībnieku būs divreiz vairāk – visi startēs pa pāriem.

Kā Skaties.lv var atklāt Lauku sētas veidotāji, vienā no pāriem būs kāds ekrānā jau redzēts tēls. Taču viss nav tik vienkārši.

Lai uzturētu mazu intrigu un pie reizes pārbaudītu, cik vērīgi fani sekojuši notikumiem Lauku sētā, šova veidotāju komanda piedāvā četras versijas par to, kurš no jau zināmajiem šovmeņiem startēs jaunajā sezonā.

Kā domā tu? Nobalso un gaidi, ko tev atklās Lauku sētas veidotāji!

Kura šovu zvaigzne piedalīsies jaunajā Lauku sētas sezonā?

Rezultāti:
8%

Blondā daiļava Elīna Ņikitina, kura Lauku sētā piedalījās 2014. gadā un skatītājiem palikusi atmiņā kā meitene, kura saka to, ko domā.

16%

Aleksandrs Riekstiņš, kurš guva slavu kā Lauku sētas dalībnieks, bet pēc tam kļuva par šova vadītāju. Riekstiņš uz laiku bija aizbraucis no Latvijas, bet nu ir atgriezies, lai parādītu, ko spēj.

58%

Par Latvijas šovu veterāni dēvētā Violeta , kura nupat ar 100 eiro kabatā pameta Latviju, lai dotos labākas dzīves meklējumos uz Dāniju.

18%

Precētie pret brīvajiem skandalozais dalībnieks Oskars Gerners, kurš pārsteidza Latviju, sievas priekšā iepriecinot citu dāmu ar juteklisku pirts procedūru.

Foto: Lauku sētas iepriekšējās sezonas aizkulises

Video: Ingūna un teļš – kurš kuru?

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl