14 komentāri
Pirmie foto: ļaudis no Latvijas malu malām ieradušies uz atlasi ‘’Lauku sētai’’
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Pirmdienas, 18. jūnija, pēcpusdienā LNT sākusies dalībnieku atlase šovam ‘’Lauku sēta’’, kas turpināsies līdz 19. jūnija vakaram. Skaties.lv piedāvā ieskatīties pirmajos kadros no atlases. Vai šie ļaudis būs jaunās šova zvaigznes?

Kā Skaties.lv atklāj šova producente Indra Miziša, šogad, kā jau katru gadu, atsaucība ir pamatīga – pieteikušies vairāki simti pretendentu. Un pretendentu loks ir raibu raibais. Lai piedalītos atlasē, ļaudis ieradušies no Latvijas malu malām, mērojot ceļu, piemēram, no Dundagas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jānis piedalās šovā, lai glābtu sava dēla veselību! Kā? Lasi viņa stāstu TE!

‘’Gribu pati sev pierādīt, ka sieviete var ne tikai smuki izskatīties, bet arī ļoti daudz izdarīt,’’ piesakoties spēlei, uzsver skaistā gaišmate Līga, kura savulaik gan ganījusi govis, gan piedalījusies siena talkās, bet šobrīd gan bauda pilsētnieces dzīvi.

Dzintars savukārt ir laucinieks ar vairāk kā 30 gadu stāžu, kurš darījis teju visus lauku darbus. ‘’Gribu pierādīt tēvam, ka neesmu zemē metams, lai viņš var droši atstāt man saimniecību,’’ tā Dzintars.

Otra Līga darbojas medicīnā, bet talanti viņai ir teju visās jomās, īpaši mūzikā. Ja tiks uzņemta šovā, viņa sola pie vakariņu galda sarīkot kārtīgu sadziedāšanos, jo zinot vārdus visām latviešu populārajām dziesmām.

Savukārt Jānis bērnību pavadījis bērnu namā un pirmajā lauku pieredzē izsitis zobu, ko tagad principiāli neliek iekšā, jo tas galu galā saistās ar skaistām atmiņām. Lai arī vīrietis vēl dziedē lauzto kāju, viņš spītīgi nelieto kruķus un uzsver, ka ”Lauku sētā” gatavs darīt visus darbus, jo nekādas sāpes viņam netraucē.

Savukārt kurzemniece Zane grib pierādīt, ka meitenes ar lakotiem nagiem var darīt lauku darbus ne sliktāk kā īstas laucinieces! Tikmēr Ralfs jau izstrādājis savu stratēģiju, kā tēlot visiem draugus, bet patiesībā rīkoties pēc sava scenārija.

Dalībnieki turpina ierasties LNT, un atlase notiks līdz 19. jūnija vēlam vakaram.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl