Pirmās dienas laikā jau četri pārīši, zib plikumi un izceļas skandāls: skaļi debitē ”Lauku sētas” piektā sezona

41 komentārs
Pirmās dienas laikā jau četri pārīši, zib plikumi un izceļas skandāls: skaļi debitē ”Lauku sētas” piektā sezona
Skaties.lv

Šovs ”Lauku sēta” var sākties! 10 dalībnieki – pieci puiši un piecas meitenes – dodas ceļā uz Māriņkalnu Alūksnes pusē, kur ”Jaunozolu” saimnieki Ilze un Valdis ir sagatavojuši darbus, kas pa spēkam būs tikai pašiem izturīgākajiem!

Dalībnieki ierodas ”Lauku sētā” prieka pilni un gotiņu māvienu pavadīti. Kā jau pauž kompānija, pirmie iespaidi ir tik labi, ka šķiet – no priekiem galva sareibs!

Līdz pat finālspēlēm dalībnieki sacentīsies divās komandās, lai pierādītu, ka ir stiprāki, labāki un čaklāki par pretējo dzimumu.

Saimnieki Ilze un Valdis kompāniju sagaida ar prieku, taču uzreiz arī paziņo, ka darba būs daudz. ”Ja mums sabrauks tādi kā slinki, mēs viņus pabakstīsim!” laiskoties neļaut sola Ilze. Kā nosmejas Valdis, sliņķus varētu sodīt, liekot gulēt virs cūkām, kur ir nelaba smaka.

Dzintars šova sakarā jau redz baisu vīziju! Lasi TE!

Saimnieki dalībniekus sagaida ar sirsnību, bet meitenes jau nospriež – ja ar saimnieku vēl varētu tikt galā, saimniece ir ar ”krampi”!

Dzintars šovu sāk ar burvestības rituālu – viņam piemīt īpašas spējas redzēt vīzijas. Sevi ”Lauku sētā” viņš jau redzējis vīzijās pirms pāris gadiem.

Iepazīsti puišu komandu!

Iepazīsti meitenes!

Dalībniekiem ierodoties, galdā tiek celtas pusdienas ar tradicionālajiem Alūksnes puses ēdieniem, taču turpmāk pavārs un pavāra palīgs katru nedēļu būs no dalībnieku vidus. Par nedēļas galveno pavāru tiek iecelts zemessargs Krišjānis, kurš gatavs ēst visu, ko redz, bet viņa palīgs būs lielā Sanita.

Jau iezīmējas pirmā mīlas intriga – Dzintaram šķiet, ka uz viņu aci uzmetusi Līga. Dzintars ir brīvs puisis un jau mana, ka šova meitenes viņam pievērš uzmanību, taču uzreiz paziņo – viņš šovā pa stūriem nemīcīsies un neskūpstīsies!

Tiek ierādītas gultas vietas, un rodas pirmās nesaprašanās. Rasmuss pagrābj divus matračus, bet Dzintars paziņo, ka viņam matraci tādā gadījumā nevajag un vispār viņam līdzi esot telts.

Joksēšanās sākas jau pirmajās minūtēs pēc ierašanās. Viskarstākās dzirksteles šķīst starp Aiju un Rasmusu. Taču viņi nav vienīgais pāris.

Runā, ka Lauku Sētā ir jau trīs pārīši – zemessargs Krišjānis ar grāmatvedi Zani, strādīgais Rasmuss ar šovu zvaigzni Aiju un jauneklīgais Ingars ar dzīves gudro Līgu, kura gadu skaita ziņā tik pat labi varētu būt arī viņa vecmāmiņa!

Aijai un Rasmusam jau briest kaislīgi plāni – abi ierīko mīlas ligzdiņu stūrītī, norobežojot to ar sienu. Arī citi pārīši jau pirmo nakti plāno pavadīt divatā, un gados vecākā Līga jautri draud iejaukties. Sākas seksa jociņi.

Tiek uzvilkts ”Lauku sētas” karogs un sākas darbi. Pirmais uzdevums – uzcelt dušu. Dušas būve izvēršas par laistīšanos ar ūdeni.

Dušošanās laikā pavīd vēl vienas simpātijas – Dzintars atklāj, ka ieskatījies lielajā Sanitā, ar ko kopā bauda mazgāšanos.

Vai patiešām šī sezona paies mīlas zīmē? Seko ”Lauku sētas” kaislībām katru ceturtdienu LNT!

TOP komentāri

  • Maigonis
    +12 +12 0

    Maigonis

    Iespējams, es smagi kļūdos, bet man šķiet tur puse ir smagi dullāki par izreklamēto Aiju!
  • Megija
  • Solvita Bērziņa

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl