”Pirmais, ko es pateikšu dēlam – ka es viņu mīlu.” Sirsnīga saruna ar Rasmusu uzreiz pēc izbalsošanas

10 komentāri

No ”Lauku sētas” izbalsots spēcīgais dalībnieks Rasmuss Pujāts. Puisis, kurš izbalsošanas cīņā visiem par pārsteigumu izvēlējās pupiņu šķirošanu, ”Ķēķa runās” apstiprina – viņš uzdevumu apzināti izvēlējies par labu mazajai Sanitai. Nu šova ”Sprīdītis” dodas uz savu laimes zemi – pie dēla.

”Es esmu cilvēks, kas tur solījumus. Es apsolīju mazajai Sanitai, ka aizvilkšu viņu līdz finālam. Un es to praktiski arī izdarīju – aizvilku viņu līdz pusfinālam,” pēc izbalsošanas neslēpj Rasmuss.

Ar rezultātu viņš apmierināts – pats, nākot uz šovu, uzstādījis sev mērķi – galvenais, lai neizbalso pirmajā nedēļā, kā arī dabūt čaklākā nedēļas strādnieka titulu, kas Rasmusam izdevās pat divreiz.

Pirmais, ko puisis darīs, ierodoties mājās – satiks dēlu. ”Pirmais, ko es pateikšu – ka es viņu mīlu,” priecīgu tikšanos pēc ”Lauku sētā” pavadītā laika gaida Rasmuss.

Viņš nenoliedz – spēle prasījusi daudz emociju un arī spēka. Kad Dairis aizgājis, noplacis arī viņa cīņasspars.

Dāmas, vai jau redzējāt Rasmusa pikanto sesiju? Meklē TE!

”Atnākot biju riktīgi spēcīgs – morāli, garīgi. Šīs astoņas nedēļas mani sagrāva. Tomēr tie nervi bija švakāki, nekā es,” atzīties vājumā nebaidās šova vīrišķīgākais dalībieks.

”Lauku sētā” pavadīto vasaru Rasmuss dēvē par ideālu – iegūti jauni draugi, izbaudīti lieliski brīži. Viņš ar smaidu atskatās uz Aijas izlēcieniem un neslēpj, ka mazā Sanita viņu nošarmējusi ar savu personību. Viņai vai lielajai Sanitai Rasmuss novēlētu arī uzvaru. Bet nu ”Sprīdītim” laiks doties uz savu laimes zemi – pie sava dēla.

10 komentāri