Pierādīt sevi darbā, ne intrigās! ”Lauku sētas” Tētis – Armands no Vecbebriem

Zane Baranovska

Autors: Zane Baranovska

''Skaties Izklaide'' redaktore

1 komentārs
Pierādīt sevi darbā, ne intrigās! ”Lauku sētas” Tētis – Armands no Vecbebriem
ĢIRTS OZOLIŅŠ, F64

”Lauku sētā” Saldus pusē jau ieradušies un darbus uzsākuši 12 puiši. Kā viens no strādīgākajiem jau izcēlies 30 gadus vecais Armands Āriņš no Aizkraukles puses Vecbebriem. Kā sarunā ar Skaties.lv atklāj divu dēlu tēvs, viņš ģimenes dēļ gandrīz atteicies no iespējas piedalīties šovā, taču dēli iedvesmojuši tomēr braukt un pierādīt sevi.

Armands kopā ar Normundu ”Lauku sētā” laiku lieti netērēs – abi uzreiz metīsies saimnieces uzdotajos darbos, kļūstot par strādīgākajiem un saimnieces visaugstāk vērtētajiem puišiem.

”Lauku sēta” TV ekrānos no 20. februāra, taču, ja gribi to skatīties jau tagad, spied TE!

Jā, puiši esot izpumpējušies jau pēc pāris darba dienām – rakšana, celšana, būvēšana – tas viss uz abu pleciem no agras rītausmas līdz dziļai naktij.

Tiesa, lielā strādāšana nepaliek nepamanīta – Armands spriež, ka īsā laikā abiem jau izdevies kļūt par saimnieces mīlulīšiem.

Ikdienā Armands strādā par kokvedēja šoferi, un viņa darba diena paiet pie dabas. Daba ir tā, kas viņu uzlādē, tāpēc arī brīvajā laikā ar ģimeni brauc pa visu Latviju.

Kārtīgs lauku puika, kurš gan malku sagādās, gan sienu savāks, gan dārzu izravēs, tiesa, visvairāk nepatīk garlaicīgi un vienmuļi darbi. Armands augumā ir kārtīgi padevies, tādēļ visticamāk visi viņu klausīs.

Tomēr ”Lauku sētā” viņš iespējams būs vissirsnīgākais dalībnieks, ne velti pārējie ātri vien viņu iesauks par Tēti.

Gādīgs tētis viņš ir arī dzīvē – Armandu mājās gaida sieva un divi bērni – 8 un četrus gadus veci dēli. Jau 9 gadus viņš ir precējies un neslēpj – ģimenes ļoti pietrūks ”Lauku sētā”, kur komunikācijas iespējas ar ārpasauli ir ļoti ierobežotas.

”Lauku sētas” dalībniekiem telefoni tiek atņemti, taču ir iespēja sazvanīt mājiniekus caur vienoto tālruni. Tiesa, sazvanīšanās ar mājiniekiem izsauc tik spēcīgas emocijas, ka pēc tam grūti koncentrēties darbam. Armands to spēcīgi izjūt.

‘’Pietrūkst ģimenes. Drīkst šad tad piezvanīt uz mājām, bet, ja zvana, tad labāk vakarā, citādi diena sačakarēta,’’ to, cik morāli grūti sazināties ar mīļajiem, ja zina, ka nav iespējams satikties, atklāj Armands.

Viņš atklāj, ka vienubrīd pat apsvēris iespēju atteikties no dalības šovā, jo nevēlējies uz tik ilgu laiku atstāt ģimeni. Taču tieši dēli iedvesmojuši doties un pierādīt sevi.

”Ja jau tiku tik tālu, tad jālec iekšā tajā visā,” cīnīties līdz galam un parādīt sevi no labākās puses arī dēlu priekšā apņēmies Armands.

Kā smejas ”Lauku sētas” dalībnieks, viņa dalība šovā nav palikusi nepamanīta dzimtajā pusē. Vietējā laikrakstā ievietota vesela ziņa par to, ka savējais piedalās šovā.

Armands gan uzsver, ka popularitāte noteikti nav viņa pašmērķis ”Lauku sētā”. Pagaidām arī Vecbebros viss mierīgi – nav manījis, ka kāds uzkrītoši skatītos, taču viss var mainīties, kad šovs aizies ekrānos. Jebkurā gadījumā – Armands iet šovā pārbaudīt savus spēkus, un ļaužu valodas viņu nesatrauc.

”Gan jau būs arī izsmējēji. Tiem lai veicas dzīvē, lai trin savas mēles tālāk. Skatītāji paši izlems, kuru viņi atbalstīs un kam jutīs līdzi,” sevi darbā pierādīt apņēmies Armands.

1 komentārs