Pieaudzētās skropstas un krāšņas rotas. Kā Lauku sētas dāmas tiks galā ar kūts darbiem?

2 komentāri
Pieaudzētās skropstas un krāšņas rotas. Kā Lauku sētas dāmas tiks galā ar kūts darbiem?
Foto: publicitātes

Jau oktobra vidū televīzijas ekrānos nonāks iemīļotā šova Lauku sēta jaunā sezona. Skatītājus aizraus visdažādākie lauku darbi, dalībnieku attiecību līkloči un intrigas. Būs arī meli un nodevība, bet pāri visam – jautrība visa šova garumā.

Šoreiz šova vadību uzņēmies bijušais Lauku sētas dalībnieks, pozitīvais Jānis Rāzna. Arī šova 10 dalībnieki, kuri cīnīsies par galveno balvu – ceļojumu uz Brazīliju, ir ļoti kolorītas personības no visiem Latvijas nostūriem! Skatieties Lauku sētas jauno sezonu no 15. oktobra ceturtdienās plkst. 21.10 LNT un TVPlay.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Saimniecībā darbu netrūks

LNT realitātes šovs Lauku sēta norisināsies Beverīnas novadā – Rozītēs. Tur saimnieko atraktīva, strādīga un pēc kārtīgiem strādniekiem izslāpusi saimniece Valentīna Roziņa. Saimniece ir sieviete ar krampi, kura zina, kādam ir jābūt īstam darba darītājam. Valentīna ierādīs sliņķiem īsto vietu! Šī saimniece mēli aiz zobiem neturēs un pateiks, ja izdarītais darbs nebūs kvalitatīvs. Saimniece ir pārliecināta, ka šobrīd laukos atrast kārtīgu palīgu ir grūti: ”Darba tīkotājiem mēnesis strādāšanai ir par maz, bet divi – stipri par daudz! Šādi darbinieki bieži vien ir draugos ar grādīgajiem dzērieniem un slinkumu. Staigā kā tūristi pa Latviju, bet strādāt negrib – tikai naudu pieprasa! Ne tādam var uzticēt savu saimniecību, ne lopus, ne lāpstu rokās paturēt! Tāpēc es ceru, ka Lauku sētas dalībnieki būs īsti čaklīši un darbus veiks rūpīgi, ar lielu atbildības sajūtu!”

FOTO

Lielākais izaicinājums – piecelties

Valentīnas pārvaldītajā saimniecībā dzīvo ap simts govīm, kā arī teļi, cūkas un vistas. Piensaimniecība ir galvenā, bet ne vienīgā joma, ko Valentīna dēvē par savu biznesu. Skaidrs ir viens – te būs ko darīt! Dalībniekus sagaida kārtīgs lauku režīms – lai arī gulēt gājuši pavēlu, dalībnieki dabūs celties ļoti agri, jo vasara ir laiks, kad jāpaspēj izdarīt maksimums. Lauku sētas dalībnieku viens no lielākajiem izaicinājumiem būs tieši celšanās agrajos rītos, lai dotos uz kūti. Tajā būs jātīra mēsli, jāslauc govis, jābaro lopiņi – šķiet, kas tad tur tāds? Taču ne katram tas ir pa spēkam! Protams, te neizpaliks arī meņģēšanās dalībnieku starpā – kašķi, strīdi, aprunāšana. Tā teikt – latvietis latvietim gardākais ēdiens. Runājot par ēdienu – būt nedēļas pavāra godā – tas būs izaicinājums katram Lauku sētas dalībniekam. Olu uzcept jau prot kurš katrs, bet 10 olas vienlaikus???

Zelta rokas zelta vērtē

Viens no pirmajiem darbiem, kas būs jāpaveic Lauku sētas dalībniekiem – jāatjauno cūku kūts jumts, kas šajā pavasarī nodega. Kā nekā – šovam pieteikušies amatnieki, būvnieki, nu, vienu vārd’ sakot – izcili darba darītāji! Laiks viņus likt pie darba, kura iznākumu skatītāji ieraudzīs jau drīzumā! Taču tas būs tikai sākums, jo saimniecei ir kārtīgs saraksts ar lauku darbiem – jāuzliek jauns bruģis, jānomaina pirtij jumts, jāsavāc ziemai siens, jāravē dobes, jāsviež medus un jātiek galā ar cimperlīgajām bitēm – šos un vēl citus darbus vairums dalībnieku darīs pirmo reizi. Saspringtais ikdienas darbu ritms un konkurence atraisīs dalībnieku raksturus un sniegs LNT skatītājiem tādus emociju un notikumu pilnus piedzīvojumus, kādi manīti vien labākajos seriālos.

No dalībnieka par vadītāju

Lauku sētas vadītājs Jānis Rāzna ir pats izbaudījis dalību šajā šovā un viņš zina, kā ir būt dalībniekam – cik viegli vai grūti tas ir! Taču šoreiz viņš visu lauku dzīvi novēroja no malas, jo bija pieņēmis izaicinājumu – kļūt par šovu vadītāju, par ko viņš vairāk atklāj: ”Man, kā šova vadītājam, šī vasara bija emocijām un piedzīvojumiem bagāta! Es esmu pārliecināts, ka skatītājus šī sezona aizraus ar notikumiem, jo tie būs daudz un interesanti. Iepazīsiet īstus laukus, kā arī darbu un nedarbu darītājus!”

Uzzini, kas ir Lauku sētas dalībnieki, šeit!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl