23 komentāri
Pieaudzētajos matos nav ne centa no jūsu saziedotās naudas! Violeta nomierina fanus
Privātais arhīvs

”Lauku sētas” veterānes Violetas Stepanovas dižošanās ar pieaudzētiem matiem izsaukusi pamatīgu šūmēšanos – fani uzskata, ka nav pieklājīgi šikot ar tādu ekstru drīz pēc tam, kad tautai lūgti ziedojumu. Vivas mērs ir pilns – sarunā ar Skaties.lv viņa atklāj, ka matus likusi pati par savu naudu un fanu ziedojumi jau sen nav viņas kontā.

Skaistā Violeta vasaras otrajā pusē bija mazliet pazudusi no publiskās aprites. Pēc skandāla ar ziedojumu vākšanu, lai apmaksātu savu ”ātro kredītu” parādus, skaistule izvēlējās mazliet atpūsties no slavas un, jā, pastrādāt, lai pati sakrātu naudu.

Par pašas sakrātajiem līdzekļiem viņa tad arī izvēlējusies sevi palutināt, pieaudzējot skaistus matiņus. Diemžēl daļa tautas nav sapratusi, un sākušies masveida protesti internetā par to, ka Viva pie jaunas sasukas tikusi par fanu ziedojumiem.

FANU DUSMAS LASI ŠEIT!

Violetas mērs ir pilns. Sarunā ar Skaties.lv viņa neslēpj, ka ir neizpratnē par šo fanu nemitīgo ņemšanos. ”Ej tu nost! Man sāk palikt žēl to cilvēku, kuri ir tik naivi un tajā pat laikā pretīgi manās acīs,” sarunā ar Skaties.lv neslēpj Violeta.

Zvaigzne vēlas publiski apliecināt, ka matu pieaudzēšanā nav ieguldījusi ne centa no fanu ziedojumiem un pat nesaprot, kā ļaudis tiktāl aizdomājušies.

”Visu naudu, ko fani bija saziedojuši, es aizskaitīju trūcīgām ģimenēm. Atdevu visu fanu saziedoto naudu un vairs neko nevācu,” Skaties.lv vēlreiz apliecina šovu veterāne.

PĀRLIECINIES PATS ŠEIT!

TOP komentāri

 • Linda Ruddana-Rudovska
  +7 +7 0

  Linda Ruddana-Rudovska

  Saviem matiem pati var nopelnīt, a lai atdotu savus kredītus citiem ubago!
 • Kristīne Suveizda
  +3 +3 0

  Kristīne Suveizda

  Ārprāts ! Ar ko domā ziedotāji ? Labāk bērniem būtu noziedojuši !
  Te kredītus sagrābjas un tad ! - Ak! Palīdziet ! 😤
 • Vilnis Priede
  +2 +2 0

  Vilnis Priede

  Nu tad dzivo kaa mucaa un nekko nezinasi ne par inesi no kombuliem....ne par magoni burku ....ari ne par kardahjanas dibena formu izmainaam 😂😂😂😂(ar irooniju )

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl